SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

konačno se Samantha slovenka vraća u zg vidim u oglasu, s njom mi je bilo najbolje..kod autobusnog je bila. Najbolje puši od svih za preporučiti.
A ovu sa smokve vatrena jel tko probao? rijetko odgovori na poruku
 
Zar nije bilo govora o tome da ona snima svoje musterije?
Ma gluposti.nikakvo snimanje.
Ne vjeruj u komentare koje pišu domaći transvestit samo da ocrne konkurenciju. Jel to pisao komentare onaj lik valerija? koji vjerojatno baš on snima.

odi kod Samanthe pa provjeri po stanu ako te baš muči. Dok je bila bila tu ono pred 2g. nekoliko mjeseci bila je top usluga.
 
Ma gluposti.nikakvo snimanje.
Ne vjeruj u komentare koje pišu domaći transvestit samo da ocrne konkurenciju. Jel to pisao komentare onaj lik valerija? koji vjerojatno baš on snima.

odi kod Samanthe pa provjeri po stanu ako te baš muči. Dok je bila bila tu ono pred 2g. nekoliko mjeseci bila je top usluga.
Jbg, ne znam tko se skriva iza kojeg nika. Samo znam da se je pisalo o tome.
 
Kakva Slovenka ??? MILOS iz Srbije 50 godina narkoman ,koji je 24 na bijelom i to svi znaju koji su bili u Banjancicevoj ulici . Kad ga primi paranoja zove zvog odvjernika da te tuzi , izbaci te golog van iz stana,a uz to ima kamere koje sve snimaju kao.dokaz da si kod nje bio.
NE REKLAMIRAJ SAMU SEBE MILOSE !!! Znaju decki tko si i sta si zato si pibjegao iz Zagreba
 
Kakva Slovenka ??? MILOS iz Srbije 50 godina narkoman ,koji je 24 na bijelom i to svi znaju koji su bili u Banjancicevoj ulici . Kad ga primi paranoja zove zvog odvjernika da te tuzi , izbaci te golog van iz stana,a uz to ima kamere koje sve snimaju kao.dokaz da si kod nje bio.
NE REKLAMIRAJ SAMU SEBE MILOSE !!! Znaju decki tko si i sta si zato si pibjegao iz Zagreba
Hahahaha , šta je bilo , uzima ti previse musterija ?
Novi racun , 3 komentara i svi seru po drugima. Bas me zanima koji si ti transic iz oglasnika.
Nadam se da ce i po tebi srat konkurencija bez dokaza.
Ako imas dokaza za ove optuzbe navedi ih , a ne rekla kazala , prozirni ste.
 
Kakva Slovenka ??? MILOS iz Srbije 50 godina narkoman ,koji je 24 na bijelom i to svi znaju koji su bili u Banjancicevoj ulici . Kad ga primi paranoja zove zvog odvjernika da te tuzi , izbaci te golog van iz stana,a uz to ima kamere koje sve snimaju kao.dokaz da si kod nje bio.
NE REKLAMIRAJ SAMU SEBE MILOSE !!! Znaju decki tko si i sta si zato si pibjegao iz Zagreba
Samantha nije iz srbije već slovenka! pitaj dečke koji su bili s njom.
I nema pedeset god., ali nedavno online vidjeh da neke domaće iz oglasa idu stvarno prema 50toj a pišu u oglas 22g!! strava
 

ako mislis na ovu, ja sam bio dok je bila u splitu, i toplo je preporucam
znaci dobra je?ja san zakasnija dok je bila u st pa sad cekam da se vrati.jel imala svoj prostor dok je bila? bas u splitu ili okolica-solin?cuja san za jednu sta bude u solinu da je top pa me zanima jel ista
 
znaci dobra je?ja san zakasnija dok je bila u st pa sad cekam da se vrati.jel imala svoj prostor dok je bila? bas u splitu ili okolica-solin?cuja san za jednu sta bude u solinu da je top pa me zanima jel ista
Da, imala je prostor u Splitu, odmah kraj bačvica. Ja sam bio i mogu ti samo rec da mi nije bilo zaj dat pare, prava shemale, da odmah nisam zna da ima kurac reka bi da je zena 100%. Neznan jesi li top ili bottom ali kurac nije 20 cm kako pise, prije je jedno 16 sta isto nije lose haha, al valjda zele privuc vise ljudi sa tim. Cista, uljudna, pristojna je bila i ne gleda striktno vrime. Kad ti pusi stavi ti kondom, ali nije to lose, bolje se zastitit. Preporuka da definitivno ides kad se vrati
 
Oho , SAmantha u ZG u . Jeste spremi za njene skrivene kamere u stanu , narkomankse napade ,izbacivanje iz stana a da vam stvari ostanu u stanu kod nje ..... Ocito misli da su pojedini klijenti zaboravili na te njene scene i skandale pa je nestala iz Zagreba na neko vrijeme ,pa sad krece show ispocetka .
Od tvojih desetak komentara, 1 hvali valeriju a opstali pljuju po svima. Pozdrav Valerio , kak si dns stari ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh