Sexsmsoglasi.com.hr

Uglavnom lažni oglasi kao i svugdje, nešto malo onih koji vole duže ozbiljnije razgovore po pitanju intime, bilo parovi ili žene no na kraju od tih razgovora ništa, skroz malo onih kojima netreba puno da se nađete na piću iako obično nakon pića nema dalje. E ono što je meni zanimljivo je to da sam zapravo imao malo uspjeha ali sa ljudima koje nisu interesirale slike a niti su oni svoje slali. Mnogi od vas vjerujem se nebi išli naći sa nekim takvim ali ja i ako mi se ne sviđa netko bar ću popiti piće sa njima/njom, a možda se u tom piću odmah od druge strane nađe neka informacija za nekoga drugoga s kim bi se potencijalno mogao skompati.
 
Da,i meni dosta tog izgleda ko fejk....jedna tamo piše da ima 47 godina pa kad ju dodas na wapp ima sliku neke cure od 20god...
 
A što je sa onima koje traže da nazoveš za dogovor a ne wap ili viber? Ima li tu što dobro?
 
Prije 2-3 mjeseca tamo sam naletio na zanimljiv oglas.cura je bila na Rudesu ..niska plavusa ..kratko ošisana ..izraziti slavonski govor ..
Oral fenomenalan..
Do kraja ..i na kraju proguta ..
Cijena ..300-600kn..
Ne gleda na sat ..
Ne radi ko po traci ..
Vrckasta ..

I ja budala ne memoriram broj ..
Znam da je zavrsavao s 146..prekopo cijeli mob da ga nadjem.
Mozda da dam zeni mob ..ona bi sugurno nasla taj broj..😂😂😂
I sada vise tog oglasa nema ..niti da je neki slican ..pa da nazovem i vidim dal je to taj..
 
Prije 2-3 mjeseca tamo sam naletio na zanimljiv oglas.cura je bila na Rudesu ..niska plavusa ..kratko ošisana ..izraziti slavonski govor ..
Oral fenomenalan..
Do kraja ..i na kraju proguta ..
Cijena ..300-600kn..
Ne gleda na sat ..
Ne radi ko po traci ..
Vrckasta ..

I ja budala ne memoriram broj ..
Znam da je zavrsavao s 146..prekopo cijeli mob da ga nadjem.
Mozda da dam zeni mob ..ona bi sugurno nasla taj broj..😂😂😂
I sada vise tog oglasa nema ..niti da je neki slican ..pa da nazovem i vidim dal je to taj..
Koliko godina cca?
 
Prije 2-3 mjeseca tamo sam naletio na zanimljiv oglas.cura je bila na Rudesu ..niska plavusa ..kratko ošisana ..izraziti slavonski govor ..
Oral fenomenalan..
Do kraja ..i na kraju proguta ..
Cijena ..300-600kn..
Ne gleda na sat ..
Ne radi ko po traci ..
Vrckasta ..

I ja budala ne memoriram broj ..
Znam da je zavrsavao s 146..prekopo cijeli mob da ga nadjem.
Mozda da dam zeni mob ..ona bi sugurno nasla taj broj..😂😂😂
I sada vise tog oglasa nema ..niti da je neki slican ..pa da nazovem i vidim dal je to taj..
Lijepo da si podijelio ali opet....kako do nje...😂
 
Pozdrav , prvi put sam ovdje. Probao sam,preko sms oglasnika ali traze sve bonove i naravno da nisam to popusio . Al posto nisam htio poslat bon dobio sam prijetnje da ce me se istuci . Ima te li iskustva s time ? Pretpostavljam da je to samo blef kako bi se ja prepao i poslao bon.
 
Naravno da ne treba slati bonove,a sta se tice pretnji,razmisli malo,sta bi ti njima mogao da si poslao bon i oni te zajebali..NISTA... Tako i oni tebi ne mogu NISTA...Jedino ako spomenuo svoje podatke prilikom dopisivanja.Nadam se da nisi bio toliko naivan.
 
Ma jooooj šta sam ja njima radio kad mi je bilo dosadno u uredu. Pa išao sam toliko daleko da su oni zvali podršku aircasha posto sam ja fotošopirao transakciju a njemu/njoj nije jasno kako nije sjelo 🤦🏻‍♂️ Mislim da sam jednog pilio 3 dana dok je odustao 🤣 Onaj trenutak kad se nada da će dobiti novce i onda je skoro već dobio i onda mu padne ladica kad ništa od toga. A on sebe već vidi na ćevapima negdje i kako časti sve oko sebe 🤣🤣🤣
 
Pozdrav , prvi put sam ovdje. Probao sam,preko sms oglasnika ali traze sve bonove i naravno da nisam to popusio . Al posto nisam htio poslat bon dobio sam prijetnje da ce me se istuci . Ima te li iskustva s time ? Pretpostavljam da je to samo blef kako bi se ja prepao i poslao bon.
Tom konju sto ti prijeti mozes reci da ti kurac popusi. Konj koji se predstavlja za zenu i navlaci na bonove.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh