Sex turizam

Kolumbija mi je puno jeftinija, a za Arubu mi je govorio jedan pomorac prije 20 i nešto više godina. Po ovome što ja sada gledam na netu, Medellin i Cartagena bi trebale biti sigurne destinacije. Inače, ja volim malo adrenalina i opasnosti. Ne raditi ludosti, ali obući se kao da idem na jogging, bez puno novca i otići do rubnih dijelova opasnih mjesta. Pogledat ću ovu opciju za nizozemske Karibe. U Kolumbiju dođe jako puno djevojaka iz Venezuele koje su nove u poslu, nisu istraumatizirane i izraubane, pa zaključujem da bi to moglo biti iskustvo koje nije obojano industrijom i mehanikom.
 
Sad sam našao da za 1.000 kuna ima direkti let Bogota - Oranjestad, a može se naći i pristojan smješataj, po pristojnoj cijeni!
 
Cartagena je daleko od sigurnog grada, ja nisam mogao izaći iz luke bez policijske pratnje koju treba platiti, to ti sve govori kako je tamo. Ovo što govoriš o joggingu u sumnjivi kvart, to ti je direktan recept za tragediju, ne igraj se s time.

Alternativno u Karibima imaš još, pogotovo ako znaš nešto francuskog:

Martinique - Fort de France: tamo sam prčio više puta, uglavnom su bile mulatkinje iz Dominikanske Republike, ali nađe se i drugih. Uglavnom ima neslužbeni red-light district u jednom kvartu blizu centra gdje kurabe čekaju ispred vrata kuće ili sjede na stolici. Možeš se cjenkati, ali uglavnom ne treba jer traže oko 30 € za full service pola sata. Jednom sam opalio i grupnjak sa dvije. Sobe su sirotinjski sređene i jedanput sam prčio na starom madracu (nije imala krevet).

Guadeloupe - Basse Terre: također francuski teritorij, prčenje mlađih crnkinja seljanki po kolibama, solidna avantura za siću.
 
Kada skineš kondom odmah našpricaš antiseptik za dezinfekciju sluznice penisa i kožnog tkiva. Ima baktericidni i fungicidni učinak, tako da ja nikada nisam imao nikakvih problema. Sve to imaš za kupiti u Tajlandu jer ljekarne rade od 0 do 24.

Jel ima neka kemija za dezinfekciju kurca za kupit u Hrvatskoj? Ja imam bocu votke u autu i onda nakon kurve poljevam votku po kurcu da dezinficiram.
 
Jel bio itko u Tokiju? Ako je može malo iskustva? Kakve su cijene i di ih ima? Isto tako ako bi netko možda želio isto ic, pa da se dogovorimo za zajednički put.
 
Jel bio itko u Tokiju? Ako je može malo iskustva? Kakve su cijene i di ih ima? Isto tako ako bi netko možda želio isto ic, pa da se dogovorimo za zajednički put.
U Tokiju ne trebaš plaćati ako si bijelac koji liči na ljudsko biće. Doduše, ne znam kako je sad zbog korone, ali kad sam posljednji put bio vani tamo, osjećao sam se kao zgodna pička kod nas vani. Kvart Roppongi.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh