Sex ispod tusa? (Iskustva)

Zanima me kakva su vasa iskustva sa sexom ispod tusa i koji su moguci problemi
Meni je problem sex stojećki ako je cura moje visine. Mora biti niža od mene. Možda sam ja sjeban. Uglavnom treba se fino namjestit (malo sagnuti i naguziti) da mogu od iza. Ako je tuš kada manja, onda je to prtljavo. A od naprijed je moram prislonit uza zid i dignut joj noge. I onda je sva masa na meni a ispod mojih nogu i njenih leđa je sklisko. Meni je to dobro za predigru malo ljubakanja, malo drkica i to, pa onda izać van i pravac u krevet. :)
 
Teško je zapravo naći dovoljno veliku kabinu za takvo što.

Prije par godina iznajmili smo apartman u Punti na Krku (mislim da se zvao 'Perić' tako nešto). Imao je baš veliku tuš kabinu i tu je fakat bilo dobro. Možeš se kleknuti, možeš se okrenut, ima prostora za ženu nagnuti naprijed i tako. Naša kabina doma je fakat premala da bi se komotno ševio u njoj..
 
Teško je zapravo naći dovoljno veliku kabinu za takvo što.

Prije par godina iznajmili smo apartman u Punti na Krku (mislim da se zvao 'Perić' tako nešto). Imao je baš veliku tuš kabinu i tu je fakat bilo dobro. Možeš se kleknuti, možeš se okrenut, ima prostora za ženu nagnuti naprijed i tako. Naša kabina doma je fakat premala da bi se komotno ševio u njoj..
Svaki hotel sa 4 zvjezdice ima tuš u kojem možeš što hoćeš...😉
 
Meni se zamjerio.... Skoro smo polomili ruke i noge... Prvo se partnerici oskliznule noge sa pločica (držao sam je u rukama dok sam je jebo), a onda je destabilizirala i mene pa smo pali oboje.... Ko da roknula atomska..😡
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh