Sex bez ljubljenja koja je razlika?

Evo npr. upoznao sam jednu žensku i bili na piću, drugi susret je bio kod nje u stanu i gledali film i to perverzni srpski film "Klip" se zove pa ko želi neka pogleda hehe, uglavnom ženska mi je u tijelu bila dobra a u faci nije mi bila napeta i šta se dogodi? A jbg kažem boli me grlo, oke si mi, nebih se ljubio iz navedenog razloga, ostalo dolazi u obzir😎😃i tako je i bilo, seks bez ljubljenja. Po meni je to sasvim oke stvar jer jbg ne ostvariš sa svakom ženskom tu razinu kemije ili fizičke privlačnosti tak da sasvim oke iskustvo, naravno u većini slučajeva ako bude seks i ljubim se, ovo su iznimne situacije.
 
jer jbg ne ostvariš sa svakom ženskom tu razinu kemije ili fizičke privlačnosti tak da sasvim oke iskustvo, naravno u većini slučajeva ako bude seks i ljubim se, ovo su iznimne situacije.
😄 Ma je i to Ok, ali samo ako je neka jednokratna avanura... Jer ako mi ne paše poljubac od ženske, ma da je ne znam kakova, sve pada u vodu... Ali ako mi paše..., eeeee..., to je druga stvar, mogao bih se satima samo ljubiti 😂 I takova ima velike šanse za nešto "dugoročnije" ;)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh