Sandra Banja Luka

David 19

New member
Ljudovi po informacijama sa kojima raspolažem,dotična se jebe sa svima bez kondoma i ama baš svi svršavaju u nju i svima guta spermu. Nekoliko likova koji su zaraženi virusom HIV i sa niz drugih spolnih bolesti su je preko poruka pitali jel mogu bez kondoma i naravno došli su i jebali su ju i svršavali svugdje od pičke,guzice,usta,,,ma breee sve za pare. Trenutno je u Zagrebu i tko misli do nje da zna kako stvari stoje i koje je to zlo da se sa ama baš svima jebe bez zaštite. Proces inkubacije virusa je od 6 mjeseci do godinu dana.
 
Pa to je trenutno za zatvor, sex bez kondoma u današnje doba???? To je svjesno nekom uništiti život,brak,familiju. Stvarno neznam šta bi takvoj osobi trebalo napraviti, jebote svašta
 
Ja sam tipkao sa njom i sve dogovorio ali sam odustao u zadnji tren, pošto je ona definitivno pristajala na ama baš sve za 150€, zaključio sam ma bježi, koliko ih je jebalo nju prije mene i svršavalo svugdje,pa nismo mi ljubavnici i kurva na sve pristaje i to putem poruka. Srećom nisam otišao
 
Ljudovi po informacijama sa kojima raspolažem,dotična se jebe sa svima bez kondoma i ama baš svi svršavaju u nju i svima guta spermu. Nekoliko likova koji su zaraženi virusom HIV i sa niz drugih spolnih bolesti su je preko poruka pitali jel mogu bez kondoma i naravno došli su i jebali su ju i svršavali svugdje od pičke,guzice,usta,,,ma breee sve za pare. Trenutno je u Zagrebu i tko misli do nje da zna kako stvari stoje i koje je to zlo da se sa ama baš svima jebe bez zaštite. Proces inkubacije virusa je od 6 mjeseci do godinu dana.
a ja mislim da si ti retard koji siri neprovjerene informacije, jer da se sigurno 100% da su zarazeni trebalo bi da su je jebali prije pola godine ili godinu dana.. pihh majmuncino
 
Uglavnom starija ekipa je poznaje otprije nekoliko godina, dok je imala male sise dvojkice a sad ima umjetne 4-ke.Jako moguće da je ona leglo svih živih boleština i zaraze, godinama u poslu i svim živim je davala bez kondoma da svršavaju u nju i gutala je svima. Jebeni hepatitis skupiš preko ljubljenja a kamoli sex bez kondoma. Užaš totalni, ekipa pamet u glavu
 
Stvarno zanimljivo koliko ljudi preferira sex bez kondoma kod kurvi i još se čudimo šta neke nedaju ni pušenje bez kondoma.Tu kurvetinu pregazilo pola Zagreba i jebalo je bez kondoma. Heroinski ovisnici, bivši i sadašnji kod kojih je većina zaraženo virusom HIV i ama baš svi imaju Hepatitis C, naravno takva ekipa ne preza prema ničemu i namjerno prenošenje bolesti je njima kao dobar dan
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh