Saloni u Ljudevita Posavskog / Smičiklasovoj

Superhik

Member
Zna li tko rade li ovi saloni ili ne? U Lj.P. je bilo par prejebenih maserki, a u Smičiklasovoj vrhunsko pušenje... Ako saloni ne rade, možda netko zna gdje su cure sad?
 
Toliko iskusnjara, a nitko ne zna... ja sam godinama išao u taj salon, sve do korone jbg...
Bile su dvije top cure, jedna plava, malo deblja cca 30 god i jedna udana, +40.... tako mi je žao da nisam brojeve uzeo...
U Smičiklasovoj sam se druzio sa plavušom,Nina,40ak godina,odlična osoba i da,bila je vrhunska u svome poslu...Ne znam gdje je ali rado bih doznao
 
Ona sad vjerojatno više ne radi. Uz troje unučadi i 12-satni posao čistačice....ne znam da više ima energije kao prije. A i uz sva sranja koja su bila....
 
Ona sad vjerojatno više ne radi. Uz troje unučadi i 12-satni posao čistačice....ne znam da više ima energije kao prije. A i uz sva sranja koja su bila....
Da li imate ideju kako je pokušati pronaći...?
Znam dio grada u kojem je živjela,na žalost kontakt smo prekinuli spletom okolnosti a bila je jako draga i pristupačna žena
 
Ja sam bila Karla tad....ako mene pamtite....i išle smo svaki dan skupa na posao i s posla. Ona je negdje kod Savskog mosta zivjela, prije toga na Tresnjevci...ne znam, nisu mi ostali brojevi...
 
Bez uvrede,ne pamtim Karlu(Vas)jer mi je Nina bila čisto dovoljna i nisam baš tip koji mijenja dobitne opcije(dozvoljavala mi je doslovno sve)i nikada nisam imao dojam da joj se žuri...
Živjela je na Voltinom naselju i čak me par puta posjetila kod mene doma(kada nije radila).....
Imala je povjerenja u mene...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh