Romkinje

Čuo sam da su se znale motat oko marulićevog trga predvečer, neke romkinje. Al iz oglasnika nisam vidio nijednu.
 
A jbg, onda ih treba potražit na Pešćenici.
Mislim da priđeš nekoj upicanoj solo i ponudiš 100-200kn, možda bi se dale pojebat. Samo ju ne bih vodio u svoj prostor da mi poslije ne dođe pleme u izvid stana :D Najbolje u autu.
Prije par godina, ljeto, hodao sam jednom manjom ulicom na sveticama i priđe mi neka mlađa romkinja u dopičnjaku, oko 17-20 god., preko puta ulice je bila njezina frendica, i pita me onako senzualno: "striček, bi li mi kupio sok/odveo na sok" - nešto u tom stilu, ne sjećam se točno. Imao sam nekog posla, tak da sam ju hladno odjebao, bila mi je sumnjiva malo. A i inače kad mi tak prilaze romi na ulici, mole nešto, automatski ih ignoriram.
 
A jbg, onda ih treba potražit na Pešćenici.
Mislim da priđeš nekoj upicanoj solo i ponudiš 100-200kn, možda bi se dale pojebat. Samo ju ne bih vodio u svoj prostor da mi poslije ne dođe pleme u izvid stana :D Najbolje u autu.
Prije par godina, ljeto, hodao sam jednom manjom ulicom na sveticama i priđe mi neka mlađa romkinja u dopičnjaku, oko 17-20 god., preko puta ulice je bila njezina frendica, i pita me onako senzualno: "striček, bi li mi kupio sok/odveo na sok" - nešto u tom stilu, ne sjećam se točno. Imao sam nekog posla, tak da sam ju hladno odjebao, bila mi je sumnjiva malo. A i inače kad mi tak prilaze romi na ulici, mole nešto, automatski ih ignoriram.
Nisam nikad obracao paznju ovako iz auta, mozda se od 9 10 navecer jedno sat vremena provozati malo konkretnije pa mozda se nesto i spazi.
 
Ima ona neka stara, dva puta naletio na nju oko 23 sata, cak mi drugi put kucala na prozor jer sam stao poslat poruku, a nisam je ni skuzio.
Ma i meni je ja rekao pisem sms nisam zainteresiran, ofucana sva, ima ona mrsava od 20 kila, transvestita, ima mislim da je ciganka niska mala debela jako i ima ona plava sto kaze pusenje 300kn ja je pitao cega se ona napusila dobro joj udarilo u glavu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh