Rodica

Prljavemisli

New member
Imam mladu rodicu i kad drkam cesto mislim o njoj i kako se jebemo.vidio sam je golu i u svim mogucim izdanjima..sta bez grudnjaka di joj vidim sise i u tajicama di joj se vidi tangice ..ima li smo uvik bliskog kontakta di je doslovno grlim i mazim preko leda , nogu i po guzi..nikad nista nije rekla ni reagirala pa cak kad bi je cvrsto uhvatio za guzu ..dva puta smo bili skupa lagano pijani i doslovno sam je zavlacio ruku ispod suknje nakon jednog izlaska kad je dosla kuci gdje je lezala pokraj mene i di sam je doslovno dirao cijelu osim po picki..nisam bio siguran da mogu probat otic do kraja al njeno ponasanje je bilo doslovno da zeli da je jebem..jos uvik se grizem sta nisam napravio taj korak i vidio jel hoce da se jebemo..neznam kako opet doc u tu situaciju i ovaj put riskirat
 
Po...prici...ti si ju vec skinuo...samo nastavi...dalje...i ona zeli sto je vidljivo iz price...nemas sta rizikovati...udri muski...
 
Ma mora se namjestit opet tako neka situacija di ja i ona smo nasamo i npr pijemo da je opustenija..znaci prvi put je bia nakon njenog izlaska di sam ja dosa kuci oko 1 sat ujutro i vidio da gori svjetlo i isao joj se kao javit di ona kao na kaucu lezi u hulahopkama ,minjaku i ja kao sjednem pokraj nje i ona noge prebaci preko mene i di je ja onda lagano mazim po koljenu i lagano idem prema gore ispod suknje i mazim je po guzi i lagano opipavam tange i kao ruka mi ide preko njihovog ruba i di je joj u jednom trenutku ispala sisa iz topa i kao pustila je mene da joj ga navucen kao nazad da se ne vidi ..i to je trajalo jedno sat vremena al nisam imao hrabrosti probat ruku gurnit skroz do picke i viidt kako ce reagirat na to al ovo sve ostalo nije reagirala a nije bila toliko pijana da nezna di je nego onako lijepo da je opustena..i jedan put mi je poslala sliku nesto bezveze i ja kao rekao da najbolje da se pravimo da nismo rodaci di je kao odgovorila u stilu ajde spavat kasno je pa sad..uff odma sam napaljen na samu pomisao..
 
Zanimljivu imas priču..reko bi ti da budeš otvoren i čekas prvu novu priliku i samo je stisni usnama i jako navali i sigurno trebas je izjebati..imao sam sličnu jebačinu i ludo iskustvo..
 
Po svemu dozivljenom u ta dva puta i ovako nekad kad se vidimo preko dana pa smo jedno kraj drugog uvijek je neko mazenje i nikad joj nista ne smeta ..jer ako ti mazim guzu i lagano prelazim preko tangica koje se osjete preko tajica ili trenerke a ti ne kazes nista i ne mices se od mene onda ocito nebi imala nista protiv .. da joj smeta reagirala bi odma i nebi to vise dopustala..i jos voli starije i jos izgleda bas jebeno kad je smrsavila par kg..a i na more kad odemo uvijek su neke brazilke i guza dode do izrazaja a ima decka pa nije bas da dode provocirat ostale na plazi jer idemo samo ja i ona..bas jebena prica i jedva cekam trenutak da se ponovi nesto di smo nasamo da vidim jer nemam sta izgubit ako me zaustavi
 
Kolega zna ona da jako je zgodna i hoce to pokazat em je mlada curka al da izaziva te sigurno..tako moraš nekada ici vise slobodno uz neki izlazak i cugu ono prica kasnije na samo ne mogu vise sta mi to radiš i odma uz smijeh da zgrabis je sebi i usnama..sigurno te nece odbiti jer nesto vise je privlačis ili palis..bi li pokazao neku fotku od nje u inbox..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh