Robinje

Probaj ovu stranicu:
Nisam tu učlanjen, ali čini mi se ok stranica sa realnim osobama. Jedino, što je riječ o strankinjama, ali ima ih puno iz EU.

Mi u HR im možemo ponuditi sunce, more i meditaransko-balkansku kurčinu, pa se možda koja i nagovori da vrne u HR na jebanje. :love: Ili da pristane na neku vrstu druženja, pa se s vremenom neki sastanak uživo izrealizira.

Probaj i javi valja li ta stranica.
A, možda se i ja učlanim tu.
 
ima ih posvuda, ali PREMNOGI ni uspiju dokazati, da su vrijedni, da im je žena podložna. na jedno pravog mastera ima 99 wannabe mastera, koji nemaji tri čiste o BDSM, ali vole da vikaju i maštaju o besplatnoj kurvi za njega i frende, sa kojom će sa rada kako im srce poželi. Na žalost zbog takvih pojedinaca žene se kriju.

Biti master ili domina ne znači da radiš što god hoćeš, nego da subici / subu daš, što mu / ji treba.
 
ima ih posvuda, ali PREMNOGI ni uspiju dokazati, da su vrijedni, da im je žena podložna. na jedno pravog mastera ima 99 wannabe mastera, koji nemaji tri čiste o BDSM, ali vole da vikaju i maštaju o besplatnoj kurvi za njega i frende, sa kojom će sa rada kako im srce poželi. Na žalost zbog takvih pojedinaca žene se kriju.

Biti master ili domina ne znači da radiš što god hoćeš, nego da subici / subu daš, što mu / ji treba.
Aj nemoj bezveze srat.
 
ima ih posvuda, ali PREMNOGI ni uspiju dokazati, da su vrijedni, da im je žena podložna. na jedno pravog mastera ima 99 wannabe mastera, koji nemaji tri čiste o BDSM, ali vole da vikaju i maštaju o besplatnoj kurvi za njega i frende, sa kojom će sa rada kako im srce poželi. Na žalost zbog takvih pojedinaca žene se kriju.

Biti master ili domina ne znači da radiš što god hoćeš, nego da subici / subu daš, što mu / ji treba.
Točno tako.
Sve po dogovoru na obostrano zadovoljstvo. Može to biti i sa malo opreme, a kvalitetno.
 
Ja tražim dominu i želim biti rob, ima li takvih. Molim preporuku za one koje znaju sa peruškama
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh