Rijeka

dino72ri

New member
Znaci bio si ?
Imas losa iskustva?
bio naravno i ispao magarac, ali fora je bila dobra, sve ok počela pušit ali joj kao njoj se diže želudac ona nemože bez gumice, ja joj ponudim da imam ja ali ne ona ima neke svoje u autu tu joj odmah parkiran 10 m iza mene, ja velim da ostavi torbu u autu ma ne ona se kune u dvoje djece i bla bla ja popustim a ona dočim izašla iz auta šturu u drugi auto koji ju je čakao 50m dalje, u paru bile ta sa pletenicama i još jedna romkinja, iaaaaaaa ja ispao ali svaka škola se plaća :) a čuo od jedne prijateljice noći da su jednog na kantridi gologuzog izbacili van pa bila i policija i svašta nešto

Swezelje9999

New member
bio naravno i ispao magarac, ali fora je bila dobra, sve ok počela pušit ali joj kao njoj se diže želudac ona nemože bez gumice, ja joj ponudim da imam ja ali ne ona ima neke svoje u autu tu joj odmah parkiran 10 m iza mene, ja velim da ostavi torbu u autu ma ne ona se kune u dvoje djece i bla bla ja popustim a ona dočim izašla iz auta šturu u drugi auto koji ju je čakao 50m dalje, u paru bile ta sa pletenicama i još jedna romkinja, iaaaaaaa ja ispao ali svaka škola se plaća :) a čuo od jedne prijateljice noći da su jednog na kantridi gologuzog izbacili van pa bila i policija i svašta nešto
Hvala za info.

dino72ri

New member
bio jučer kod plave brazilke, malo sam morao čekati 25 minuta od dogovora, slike nisu njene ili jesu od pred 10 godina, na slikama nema tetovaže a u stvarnosti ima dolje na trbuhu, ima prije 35 nego 30 godina, lice već lagano naborano, cice naravno gumene :) ali guza i ostatak tijela ludilo, napeta ko puška :) sve u svemu dobro cura je simpa samo engleski priča ruke noge :)

Bimmer

New member
bio jučer kod plave brazilke, malo sam morao čekati 25 minuta od dogovora, slike nisu njene ili jesu od pred 10 godina, na slikama nema tetovaže a u stvarnosti ima dolje na trbuhu, ima prije 35 nego 30 godina, lice već lagano naborano, cice naravno gumene :) ali guza i ostatak tijela ludilo, napeta ko puška :) sve u svemu dobro cura je simpa samo engleski priča ruke noge :)
Sjeli ova anna sa njom uapartmanu?

• Mazna plavuša

Mazna plavuša čeka te u svom ugodnom i diskretnom prostoru Pusa

• Tantric body to body masaža - Zagreb

Ugodno, opuštajuće, vruće i diskretno druženje u mom prostoru na velikom zračnom madracu. Javite se na moj mail beti.schmidt16@gmail.com

• Druženje i senzualna masaža u vašem prostoru

Slatka crnka traži muškarca za povremeno druženje u njegovom prostoru.Nježna i mazna čekam tvoj poziv.095 5077311

• Tražim cure,žene za druženje

Tražim cure,žene za druženje možeze se javit na viber ili whatsApp volim svršavat u picu :)

• HOSTESA / PRATNJA

ATRAKTIVNA HOSTESA TRAZI FINOG, SARMANTNOG TE GALANTNOG GOSPODINA ZA NEZABORAVNE, CAROBNE EROTSKE SATOVE/NOCI U ZAGREBU. TVOJ PROSTOR/HOTEL. POSLOVNA PUTOVANJA PO KONKRETNOM DOGOVORU. PRATNJA U SWINGERSKE KLUBOVE. OPUSTI SE UZ STRASTVENU BODY TO BODY MASAZU. DOPUSTI MI DA TE STRASTVENO ZAVEDEM. OSJETI MOJE EROTSKO ZENSTVENO TJELO.

• Zelis

Li ugodno opustanje sa zgodnom damom javi se cekam te

• Cura traži galantnog gospodina

Cura iz Zagreba 25 godina visoka slatka volim razne fetise trazim muskarca za druženje kod njega ili u apartmanu

• Nudim pusenje Zagreb

Pusenje, đabe ne idem, nisam s kruske pala, pozdrav

• Usreci me

Studentica trazi sugar daddya :) Zgodnog muskarca koji je za dogovor uz lijepu nagradu. Molim vas za lijep, konkretan prvi mail.

• Zabava kao nikada

Jednostavno nema necu.

• relax masaza zg

relax masaza sa maserkom(40) od pon-sub 16-21h, prostor ugodan i uredan. zahtjevi za sex i oral molim da me zaobiđu..

• Bas tebe trazim :)

Mlada djevojka trazi konkretnog gospodina koji znas sto zeli i spreman je to lijepo nagraditi. Molim vas da mi pri javljanju predstavite. (Ne odgovaram na mailove u kojima mi se kulturno ne predstavite.)

• Želim probati seks sa ženom

Odavno želim probati seks sa ženom a nikad se nisam uživo usudila pitati, pokušati. Ako i ti imaš tu želju, javi mi se, da se poigramo.

• Ako si za zabavu..

Ako si za zabavu, onda se javi, imam 27 godina, vlastit prostor te nudim nezaboravne trenutke i druzenje kod mene ili po dogovori kod tebe .. slike moje

• Doll for daddy

Mlada ambiciozna i znatizeljna brineta, zeljna je otkrivanja novih stvari pa tako i suggar baby odnos. Imam 24 godine, 165, 55 zelene oci, sise 3. Trazim galantnog situiranog i pouzdanog gospodina iz Zagreba na kojeg mogu racunati. Zelim se zabavljati i biti svoja u nasim zajednickim trenucima. Samo gospoda sa VLASTITIM PROSTOROM u Zagrebu Ako se bas pronadete u oglasu molim sliku u privitku. ...

• Opuštajuće masaže

Certificirana maserka, crnka s oblinama nudi opuštajuće i erotske masaže. Uvjet je higijena i urednost, da imaš prostor i da želiš strastveno i ugodno iskustvo. Sve ostalo po dogovoru i u skladu s obostranim željama.

• Tražim diskretan susret u vašem prostoru

Vitka dama 1,69/57/4 traži muškarca za diskretno druženje u vašem prostoru.091 788 2794

• Žena traži ženu

Večeras Zadar, Šibenik Split Žena traži ženu Ako maštate ko i ja javite porukom viber ili whattsup ili obicna porukase 0989985070 ja sam Andrea pa cemo se malo upoznat

• Vatrena

Sitna ali dinamitna,prava vatra,slatka...nudim druzenje u tvom ili mom prostoru dostupna sam 24 sata dnevno da ispunim sve tvoje zelje... Spremna sam na sve,mogucnost putovanja Slobodno se javi 😇

• čokoladu žena koja traži sugar daddy

I am a 31 year old chocolate woman from Africa I am looking for a respectful man who knows how to take care of a woman I am looking,I promise to take care of you and give you lots of pleasure, I'm looking for a sugar dad kisses, I am 1 m 60 for 60 kg black hair brown eyes Tražim muškarca s poštovanjem koji se zna brinuti o ženi i obećavam vam pružiti puno zadovoljstva da se brinem o tome, vid...

• RIJEKA: Domestic sluzba i dresura

Zelis sluziti i posvetiti se ostroj mladoj Gospodarici? Na tvoju srecu, trazim robove iz Rijeke i okolice kojima je potrebna disciplina Trenutno sam na odmoru te trazim vaccation robove na duze vrijeme. Volim verbalno ponizenje, feminizaciju te mi je medu najvecim kinkovima - leash walk. Ocekuje te tvoja robovska ogrlica i ime te svakodnevni zadatci i dresura. Iskustvo mi nije bitno vec zelj...

• Žena traži ženu ili curu

Ima li žena ili cura koja želi probat sa drugom ženom... Evo ja sam spremna i čekam da se javiš pa cemo na kavu a možda i nešto više Samo u viber ili whattsup ili obicna poruka pošalji evo me ili želim i ja haahahahah i javim se.. Pusaaaa +385989985070 Andrea

• write me my dear

looking for a man for hot sex. I really like to give myself completely to the process sincerely. come to me and see for yourself. I serve only adequate clients 150eur 30 min 200eur 60min 400eur 2hrs 1000eur all night WRITE ME +7 901 857-53-78 Whatsapp

• Ej

Ako si za opusteno druzenje s lijepom mladom plavušom javi se na mail za vise informacija.. plava0097@gmail.com

• Split Masaza

Klasicne ,relax i body to body masaze.. Zatraziti info i slike salona i jos koju moju sliku na mail maserkasplit0512@gmail.com. Odgovaram samo na konkretne upite za info i slike ( Ne saljite vi meni svoje ponude i ideje,za to mozete staviti sami oglas za sebe ) Ne traziti broj ako niste procitali info. Mail je za bilo kakve upite a broj ostavljam iskljucivo za dogovor o terminu .

• Izdrzljiva zena

Imam decka koj uzasno zadovoljava i jebe i nemogu sama vise tako trazim curu zenu kraljicu koja me moze spasavati i trpjeti jako zadovoljavanje 🔥❤

• CAM2CAM HOT HANA

radim cam sex jedna i jedina prava,ne pruzam uzivo nikake sexualne usluge i molim vas nemojte me ispitivati za to. konkretna sam i diskretna. nikakvi bonovi i slicno unaprijed ne dolaze u obzir. javite mi se na wap,nakon toga moze kratki video poziv na kameru da me vidite za potvrdu identiteta (s obzirom na to da su skoro svi ovakvi oglasi lazni) bez previse kompliciranja i izmisljanja,mlada z...

• Atraktivna malo punija Argentinka traži Sugar Daddija

Pozdrav svima. Iz Argentine sam, malo punija tj. više naglasene atribute... Imam 22 godine, simpaticna,draga,zabavna osoba. Samnom ti nece bit dosadno. Nudim zabavu,izlaske, dobro drustvo za poslusat te. Seks iskljucen! Tražim sugar daddija koji je normalan bez glupih prica i dugotrajnih dopisivanja. Da je uredan, simpatican , I DA NIJE ŠKRT!!!! Koji ce me razmaziti Iz Splita,Zadra, blize lo...

• Masaza Split

Klasicne ,relax i body to body masaze.. Zatraziti info i slike salona i jos koju moju sliku na mail maserkasplit0512@gmail.com. Odgovaram samo na konkretne upite za info i slike ( Ne saljite vi meni svoje ponude i ideje,za to mozete staviti sami oglas za sebe ) Ne traziti broj ako niste procitali info. Mail je za bilo kakve upite a broj ostavljam iskljucivo za dogovor o terminu .

• Mala

40 god.....grudi 4 Ceka na tebe. 0977474686

• Atraktivna djevojka

Atraktivna djevojka pruza seksualne usluge usvom prostoru u Rijeci. 0977448714

• Sexy maca se vratila

Sexy maca vam radi drustvo.. Dolazim u vas prostor ili moj.. Losinj

• Mlađi par za sex u troje

Mlada cura iz Zagreba traži mlađi par iz Zagreba za sex u troje. Htjela bi probati ovakvo nešto i tražim strogu diskreciju. Molim da se javite sa slikama (oba partnera)

• Split Masaza

• Dreams come true

Otvorena za razno razne opcije 😘

• Par

Bračni par traži ženu za druženje sa ženom, muž samo promatra

• Veronika erotske masaže

Ako si sasvim nemoćan tip, iako ti uvijek stoji kao kip, ali brzo dođe do kraja akta, s taktom ili bez takta... NAZOVI VERONIKU RADI PAKTA! 097 788 8280

• MILF TANJA – SLIKE, VIDEO, HOT DOPISIVANJA

Zovem se Tanja, iz Zagreba sam, imam 34 godine, radim kao tajnica u jednoj firmi. Tražim nekoga za vruća dopisivanja, cyber sex, razmjenu slika, ali i video uradaka. Šaljem potvrdu autentičnosti. Volim se oblačiti sexy, često sam poslovnog izgleda. Volim se snimati i slikati, ispunjavam i želje. Želiš vidjeti kakve sam gačice obukla na posao? ili nisam? :) javi se na mail. Nakon cybera samnom, bi...

• Cam djevojka

Ciaoo! Ako si normalan, pristojan i napaljen ;) javi mi se, mozes me gledati preko kamere, na video snimkama, slikama. Takoder radim i phone sex, vruca tipkanja, svasta ;) javi se na mail fitmladipar@gmail.com P.S. Ako ne možeš složiti jednu suvislu rečenicu prilikom javljanja, nemoj se ni javljati, ako misliš da ovo radim iz zafrkancije, također se nemoj javiti. I još nešto, boli me briga kolik...

• Sexy crnka

Mlada crnka trazim finog i sarmantnog gospodina kojeg cu zadovoljiti u punom smislu te rijeci... Radim po dogovoru sat dva tri cak i cijela noc Vrlo sam vatrena i aktivna,dolazim u vas prostor a moze cak i u druge krajeve izvan grada sve po dogovoru,uz nagradu

• Tražim curku za upoznavanje i druzenje

Tražim curku za upoznavanje i druženje. Muškarci me ne zanimaju Tražit ću sliku autentičnosti (moram se uvjerit da si uistinu žensko, na fotografiji se ne mora vidjet lice ni ništa vulgarno) Isto mogu napravit i za tebe. Dakle, parovi,muškarci i muškarci koji će se predstavljati kao žene me NE ZANIMAJU. Voljela bi da mi se javiš. Nije mi bitan izgled ni godine.

• Suživot - brak

Ozbiljna žena, razvedena, iskrena, zaposlena, obrazovana i bez obaveza, traži muškarca sličnih osobina od 55-65 godina za trajnu vezu, brak. Bez muljanja molim. Status potvrditi ako dođe do ozbiljne komunikacije. Avanture ne dolaze u obzir.

• Malaplava

SEX ZADAR plavusa.. tvoj prostor . javi se na wapp 0955836846

• tražimo djevojke za izvođenje erotskih masaža u sloveniji.

tražimo djevojke za izvođenje erotskih masaža u sloveniji. Mogućnost noćenja, možete boraviti u Sloveniji. radni dan po dogovoru. Redovito i instant plaćanje. Djevojke iz Hrvatske već su pri nas. pridružite nam se u timu. moj broj je +38671200342, sms, call ili viber.

• 69 i foot job

Pozz damee, obozavam lizati, idealno bi bilo 69, takoder lud za foot job om.. Ima li neka dama/djevojka da se zabavimoo malo 😋 moj stan, moze i vas po dogovoru, diskrecija i higijena na nivouu.. See yaa💙💙

• Sexy slike i videa

Prodajem sexi slike i videa Za sve ostale informacije javite se na navedeni email. Molim samo ozbiljne Šaljem slike auteticnosti

• Zabava

Molim da mi se jave muskarca samo koji su spremni platiti zabavu ostali neka me zaobidu😀

• Galantan šarmantan ljubavnik

Tražim galantnog,šarmantnog muškarca,ostvarenog,dobrog izgleda,modernog,pametnog,zauzetog za dugoročan ljubavnički odnos ... Ja sam lijepa,zgodna,pametna,moderna,zauzeta... Molim da mi se pri javljanju malo dulje predstavite da mogu odabrati najboljeg kandidata... Onaj koji me osvoji neće požaliti 😉

• Tražim cure,žene za druženje

Tražim cure žene za opušteno druženje mogu se javiti mame,bake ,tete bez obzira na godine! :)

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Vrh