Punta Križ Sex

Malo riskantnije? Zaista? 🤣

Znači dođem tamo s velikim očekivanjima i onda neko okine fotku iz kafića. I što ćemo sad? Lovica po kamenitoj plaži, šumama i gorama?🤣

Slažem se, nemaju svi živce za to... Mislim, ako nekoga to veseli, mene ne, hvala.
Gle, imaš kategorije ljudi kojima to ne smeta. Stranci
A solo starije zene od 50 60 godina ne daju samo tako momcima u 20ima?
Jako rijetko su solo. Ne znam da li sam za 15 godina vidi dvije- tri solo žene. A ove sa muževima najčešće traže parove. Jbg
 
Malo riskantnije? Zaista? 🤣

Znači dođem tamo s velikim očekivanjima i onda neko okine fotku iz kafića. I što ćemo sad? Lovica po kamenitoj plaži, šumama i gorama?🤣

Slažem se, nemaju svi živce za to... Mislim, ako nekoga to veseli, mene ne, hvala.
Svake godine 2/3 mobitela završe u moru ili dođe do incidenta gdje te par muskih (iz para) okruži i natjera da obrišeš to što si učinio.
Zabrana korištenja mobitela je strogo zabranjena kao i u svakom swing klubu.
Okinut sliku ti ne bi prepručio.
 
Gle, imaš kategorije ljudi kojima to ne smeta. Stranci

Jako rijetko su solo. Ne znam da li sam za 15 godina vidi dvije- tri solo žene. A ove sa muževima najčešće traže parove. Jbg
Da slažem se, solo žene jakoooo ali baš jako rijetko su tamo...dok je solo muskih masu a uz to prenapadni.Opusteno i normalno nitko nema problem da ga se gleda pa i poziv na pridruzivanje je moguc.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh