Punta Križ Sex

Pozdrav. Mi smo novi par tu. Slučajno nabasali na forum. Swingeri smo - Tihana i Daniel. Obično kad idemo budemo tamo prije birca onog gdje budu parovi. Zanima nas ima li zainteresiranih koji bi se poigrali s nama gore u šumici i onda svatko svojim putem. Ne zanimaju nas priče neke i da nam sjedite do nas na plaži.
 
Pozdrav jako sam znatizeljan i volio bih probati. Može malo informacija kada je najbolje doci tokom tjedna i di ?
 
Dali netko zna,imali li žurka danas ili sutra u kafiću na punti,i ima li uopće smisla dolaziti navečer na plažu,bude li kakve akcije...
 
Trojka smo, zena i 2 muska. Slijedecu subotu, 20.08., cemo iz Zg doci na Punta Kriz. Vjerojatno cemo biti na plati subotu poslijepodne i nedjelju ujutro. Subotu navecer mozda posjetiti Anacondu, ako slucajno nesto drugo ne nadjemo. A zanima nas neki par ili zena, dok ce o solo muskarcima dama sam odluciti tamo, da li ce dolaziti u obzir nesto ili ne. Ako neka zena ili par, iz Zg i okolice i prema Istri, bi htjeli ici a nisu mobilni, mogu s nama u autu. Prvi puta nam je da idemo, pa ne mozemo nikome obecati da ce i stvarno biti nesto, mozda nam se jednoatavno sve to ne svidi.
 
Da li bi ovde neko išao sa mnom na Punta Križ? U Rovinju sam do 28. avgusta. Strejt sam. Prvi put bih išao a inače svake godine sam u Rovinju i nikako da odem. Inače sam lepog izgleda 39 godina. Pozz za sve
 
Frendica i ja smo od 26. Do 1.9. u Rovinju. Idemo na Punta Križ i u klubove. Zanimaju nas parovi koji su za akciju. Tipkanje i maštanje ne dolazi u obzir kao ni neko pretjerano upoznavanje. Tu smo zbog seksa i zabave na plaži. Može i privatno. Iskustva imamo napretek.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh