ZAGREB - Recenzije masaža


Ručna: 300kn
B2b: 400kn
Radi gola.
Može se dirat sve.

Prostor je na Utrinama. Nije ona na slikama. Cura nije loša, srednje građe, malo jača, rekao bi u tridesetim godinama, ima dobre sise. Bio sam na b2b masaži. Prostor je uredan i čist. B2b radi dosta loše, uglavnom masiranje radi ko da nezna što radi, onako na brzaka masira, i kad radi b2b se zapravo legne na tebe i neznam što pokuša al ona se tako legne i onda ti dadne da je diraš po guzici, prstenjačiš i slično, ne požuruje i dosta dobro drka iako je masaža sama po sebi 2/5.
 

Ručna: 300kn
B2b: 400kn
Radi u tangama.
Ne dopušta diranje međunožja.

Meni osobno (osim jedne maserke koje već nema neko vrijeme) najdraža maserka!

Prostor je na sigetu, prostor je uredan i čist, ima besplatan parking.
Cura je zgodna, ima na glavi one sitne pletenice napravljene od kose, pa sad ako se nekome to ne sviđa onda je to jedina zamjerka.
Male sise, odlična guza, vidi se da trenira, vrlo simpatična cura.
Ka da dolazim kod nje obično uzmem b2b masažu, radi odličnu b2b masažu, masaža je polagana, senzualna, vrlo erotična, temeljita je, uzima si vremena, iskreno nemam pojma koliko masaža ukupno traje jer zbilja toliko opušta da ne razmišljam o vremenu, kada me okrene na leđa klizi po meni lagano i temeljito, svojim licem dodiruje moje lice što je dosta uzbuđujuće kada se usporedi s ostalim curama koje su sve masiraj izdrkaj i odlazi što brže.
Sve u svemu masaža je odlična iako nije u potpunosti gola i ne može joj se dirati međunožje.

Malo ju je nekad teže dobiti na telefon ali se po meni isplati.
 

Ručna: 300kn
b2b: 400 kn
Ako želite da bude gola + 100kn
Nisam siguran da li ju se smije dirati po međunožju, mislim da ne.

Kada sam bio kod nje salon je bio na Vrbanima, po novome mislim da je na trešnjevci ako se ne varam. Cura je zgodna, to je ona na slikama, voli masirati i zna što radi tako da je masaža dobra, pazi da masaža bude pola sata, ali ne ide baš preko toga. Nemam neke riječi hvale niti da je nešto loše. Cura je zgodna, masaža je ok, sve u svemu ništa posebno, rekao bih da ima boljih, a i gorih.
 

b2b: 300kn
Radi gola.
Može ju se slobodno dirati.

Prostor je na črnomercu. Cura je rekao bih tridesete godine, nisam siguran.
Meni osobno interesantan izbor. Cura sama po sebi nije nešto zgodna, u licu se vidi da ima godina, tijelo je malo jače, ali nije uopće loše.
Plusevi za nju su što je masaža nekih 45 min body 2 body, dakle potraje, što se za 300kn rijetko dobije. Cura zapravo radi odličan b2b i stvarno vas dobro izmasira. Ima velike sise s kojima radi titty job, što radi odlično, dva puta kada sam bio sam svršio dok mi je drkala sisama, a ne rukama, stvarno zna što radi. Usluga je odlična. Prostor nije naljepši na svijetu, ali je ok, izgledom je isto ok, masaža odlična i s obzirom na cijenu pristupačna.
 

Ručna: 300kn
B2b: 400kn
Radi u tangama.
Ne dopušta diranje međunožja.

Meni osobno (osim jedne maserke koje već nema neko vrijeme) najdraža maserka!

Prostor je na sigetu, prostor je uredan i čist, ima besplatan parking.
Cura je zgodna, ima na glavi one sitne pletenice napravljene od kose, pa sad ako se nekome to ne sviđa onda je to jedina zamjerka.
Male sise, odlična guza, vidi se da trenira, vrlo simpatična cura.
Ka da dolazim kod nje obično uzmem b2b masažu, radi odličnu b2b masažu, masaža je polagana, senzualna, vrlo erotična, temeljita je, uzima si vremena, iskreno nemam pojma koliko masaža ukupno traje jer zbilja toliko opušta da ne razmišljam o vremenu, kada me okrene na leđa klizi po meni lagano i temeljito, svojim licem dodiruje moje lice što je dosta uzbuđujuće kada se usporedi s ostalim curama koje su sve masiraj izdrkaj i odlazi što brže.
Sve u svemu masaža je odlična iako nije u potpunosti gola i ne može joj se dirati međunožje.

Malo ju je nekad teže dobiti na telefon ali se po meni isplati.
jedino ne bi bilo zgorega napomenuti da nisu sve slike njene, lako se provjeri na google.
 
Novi dan nova recenzija :)


Ručna: 200 kn
b2b: 300kn
Radi gola, može se dirat sve.

Po preporuci sa ovog foruma sam jučer otišao isprobati dotičnu gospođu, na ovom forumu poznatu i kao Azijatkinja, nahvaljena kao žena sa ogromnim sisama itd pa da krenemo.

Dođem tamo, otvori mi vrata Azijatkinja. Zbilja žena iz Azije, ne zna hrvatski uopće, engleski vrlo malo. Pogledam ju, izgleda ok u faci, pa reko može uđem. Krenem se skidat da bi se išao tuširat žena mi kaže "uuuu sexy"...simpatično. Otuširam se, legnem, krene masaža. Masaža žalosna, masira rukama, i onda krene b2b u kojem legne na mene i krene stenjat te u tom trenu osjetim zadah iz njenih ista da me sve prošlo.
Okrenem se, masira ona dalje loše, gledam ju, sise su ogromne da, ali su do poda, sve visi s nje. Očito sam joj se svidio pa mi ponudi da ja nju masiram i pristanem, možda tako bude šanse da mi se uopće digne. Masiram ja nju ona krene stenjat pa mi pokazuje da je prstenjačim, da mi rukavicu gumenu i kaže s rukavicom i s jednim prstom, u tom trenu mi besplatno ponudi da je jebem, kaže slobodno i pokazuje da uđem, bez kondoma, bez ičega, odbio sam jer mi se ionako nije digao. Na kraju mi je pokušala izdrkat ali je jednostavno bilo preloše pa sam odustao, zahvalio se i otišao.
Sve u svemu, jako jako loše.
 
Novi dan nova recenzija :)


Ručna: 200 kn
b2b: 300kn
Radi gola, može se dirat sve.

Po preporuci sa ovog foruma sam jučer otišao isprobati dotičnu gospođu, na ovom forumu poznatu i kao Azijatkinja, nahvaljena kao žena sa ogromnim sisama itd pa da krenemo.

Dođem tamo, otvori mi vrata Azijatkinja. Zbilja žena iz Azije, ne zna hrvatski uopće, engleski vrlo malo. Pogledam ju, izgleda ok u faci, pa reko može uđem. Krenem se skidat da bi se išao tuširat žena mi kaže "uuuu sexy"...simpatično. Otuširam se, legnem, krene masaža. Masaža žalosna, masira rukama, i onda krene b2b u kojem legne na mene i krene stenjat te u tom trenu osjetim zadah iz njenih ista da me sve prošlo.
Okrenem se, masira ona dalje loše, gledam ju, sise su ogromne da, ali su do poda, sve visi s nje. Očito sam joj se svidio pa mi ponudi da ja nju masiram i pristanem, možda tako bude šanse da mi se uopće digne. Masiram ja nju ona krene stenjat pa mi pokazuje da je prstenjačim, da mi rukavicu gumenu i kaže s rukavicom i s jednim prstom, u tom trenu mi besplatno ponudi da je jebem, kaže slobodno i pokazuje da uđem, bez kondoma, bez ičega, odbio sam jer mi se ionako nije digao. Na kraju mi je pokušala izdrkat ali je jednostavno bilo preloše pa sam odustao, zahvalio se i otišao.
Sve u svemu, jako jako loše.
uff meni je zelja isprobat azijatkinju pa s te strane bih otisao probat.. nisam ni sam pametan sta da napravim
 
Iz istog sam razloga i ja otišao kod nje.
Cura jest Azijatkinja, al ne onakva kakvu sam ja zamišljao :D
 
sta nije cenzururana u medunozju hahahah salim se. jel bi preporucio za jednom probat ili ipak bolje izbjec
 
Ma ovo je ženska visoka oko 170 cm možda i malo više s ogromnim sisama

ja sam zamišljao sitne Azijatkinje, 160 cm i manje, malih sisa...
e takvu želim probati.

A ova se da probati, ne pamtim kao loše iskustvo.
 
ova je Malezijka
bar je meni tako rekla
i natuca hrvatski tako da ni sporazumjevanje čak ni za one koji ne znaju engleski nije problem.
 
Zemo javi mi kako je prošlo, dal' se isplati, ja sam isto u dilemi. Nisam odavno opalio azijatkinju, a po recenzijama vidim da se ova kreše bez problema. Jezična barijera mi nije problem, guzio sam kineskinje u Kini sa dvije riječi engleskog.
planiram negdje za srijedu-cetvrtak pa javim svakako. ma ako ne zna engleski koristit cemo google translate za kineski hahah
 
Tamo su dvije, jedna koja dogovara i druga koja masira, ova koja dogovara skroz solidno govori hrvatski, zvao sam i nikakvih gubljenja u prijevodu nije bilo, sve smo lijepo dogovorili na hrvatskom.

A i ova koja masira govori tako da se s njom o onome šta je bitno možeš sporazumjeti.
 
Tamo su dvije, jedna koja dogovara i druga koja masira, ova koja dogovara skroz solidno govori hrvatski, zvao sam i nikakvih gubljenja u prijevodu nije bilo, sve smo lijepo dogovorili na hrvatskom.

A i ova koja masira govori tako da se s njom o onome šta je bitno možeš sporazumjeti.
hvala
 

Ručna: 300kn
B2b: 400kn
Radi u tangama.
Ne dopušta diranje međunožja.

Meni osobno (osim jedne maserke koje već nema neko vrijeme) najdraža maserka!

Prostor je na sigetu, prostor je uredan i čist, ima besplatan parking.
Cura je zgodna, ima na glavi one sitne pletenice napravljene od kose, pa sad ako se nekome to ne sviđa onda je to jedina zamjerka.
Male sise, odlična guza, vidi se da trenira, vrlo simpatična cura.
Ka da dolazim kod nje obično uzmem b2b masažu, radi odličnu b2b masažu, masaža je polagana, senzualna, vrlo erotična, temeljita je, uzima si vremena, iskreno nemam pojma koliko masaža ukupno traje jer zbilja toliko opušta da ne razmišljam o vremenu, kada me okrene na leđa klizi po meni lagano i temeljito, svojim licem dodiruje moje lice što je dosta uzbuđujuće kada se usporedi s ostalim curama koje su sve masiraj izdrkaj i odlazi što brže.
Sve u svemu masaža je odlična iako nije u potpunosti gola i ne može joj se dirati međunožje.

Malo ju je nekad teže dobiti na telefon ali se po meni isplati.
Ja sam isto bio i mogu potvrditi da je cura super, od masaze , komunikacije i izgleda. Zanima me jel netko bio vise puta i je li moguce nesto vise nakon par puta ?
 
Novi dan nova recenzija :)


Ručna: 200 kn
b2b: 300kn
Radi gola, može se dirat sve.

Po preporuci sa ovog foruma sam jučer otišao isprobati dotičnu gospođu, na ovom forumu poznatu i kao Azijatkinja, nahvaljena kao žena sa ogromnim sisama itd pa da krenemo.

Dođem tamo, otvori mi vrata Azijatkinja. Zbilja žena iz Azije, ne zna hrvatski uopće, engleski vrlo malo. Pogledam ju, izgleda ok u faci, pa reko može uđem. Krenem se skidat da bi se išao tuširat žena mi kaže "uuuu sexy"...simpatično. Otuširam se, legnem, krene masaža. Masaža žalosna, masira rukama, i onda krene b2b u kojem legne na mene i krene stenjat te u tom trenu osjetim zadah iz njenih ista da me sve prošlo.
Okrenem se, masira ona dalje loše, gledam ju, sise su ogromne da, ali su do poda, sve visi s nje. Očito sam joj se svidio pa mi ponudi da ja nju masiram i pristanem, možda tako bude šanse da mi se uopće digne. Masiram ja nju ona krene stenjat pa mi pokazuje da je prstenjačim, da mi rukavicu gumenu i kaže s rukavicom i s jednim prstom, u tom trenu mi besplatno ponudi da je jebem, kaže slobodno i pokazuje da uđem, bez kondoma, bez ičega, odbio sam jer mi se ionako nije digao. Na kraju mi je pokušala izdrkat ali je jednostavno bilo preloše pa sam odustao, zahvalio se i otišao.
Sve u svemu, jako jako loše.
naci danas sam mislio ici kod nje...... sad vise ne znam zelim li :D
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh