Pozdrav , iskustva s ovom mladom damom ? :) ima tko?

Pa neznam ja sam iz rijeke vracam se večeras a tamo ima jedna koja tako traži ali stvarno odradi posao kako treba pa sam sad sumljicav u vezi ovoga
 
Iskreno, nije vrijedno isprobavat, al na tebi je, ima provjerenih cura koje rade normalno odi rade tam
 
Radi po dogovoru kad dodes kod nje....obavezan joj je kondom ali oral bez gumice....ja sam bio prekjucer oko 19.00h....i eto same pohvale diskretna je jako u kuci do joj je djete cak smo i pricali malo....pokazala mi je slike i shvatio sam zasto to radi kako radi....neki majmun ju je tako prebio da su joj rebra napukla a nije mogla prijavit policiji....eto neznam dqli joj je to za vjerovat mozda je nesto drugo po strani tkk ce znat.....ali da ispjni dogobor ispuni i to jako dobeo ja bi se mohao vcrs vratiti opet kod nje...
 
Radi po dogovoru kad dodes kod nje....obavezan joj je kondom ali oral bez gumice....ja sam bio prekjucer oko 19.00h....i eto same pohvale diskretna je jako u kuci do joj je djete cak smo i pricali malo....pokazala mi je slike i shvatio sam zasto to radi kako radi....neki majmun ju je tako prebio da su joj rebra napukla a nije mogla prijavit policiji....eto neznam dqli joj je to za vjerovat mozda je nesto drugo po strani tkk ce znat.....ali da ispjni dogobor ispuni i to jako dobeo ja bi se mohao vcrs vratiti opet kod nje...
Da sam ja adminisreator odma bi te blokirao . Kako te nije sram ovako lagat i navlacit ljude , srami se .
Sexy oglasnik !!!!!!!!
 
Inače svaki drugi oglas ovdje je navlakusa na Sexy oglasnik , uopće mi nije jasno zašto vlasnik ovog portala dopusta da mu se ovo radi .
 
Ja sam rekao kako je a sad vi mislite ata ocete....ja sam isto dosao vidjet na ovaj forum koju cure su okej koje ne....tako da nemam vise sta rec na vas..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh