Povrat stvari u sex shopu

Kika_St

New member
Da li netko zna kako funkcioniraju sex shopovi kod nas. Htjela bi si nešto kupiti no načula sam da postoje ljudi koji jednostavno naruče stvari, isprobaju i vrate ih nazad u trgovinu te traže povrat novaca. Što trgovac onda radi? Ja ne vjerujem da se te stvari bacaju pogotovo ako su skupe. Ne bi htjela dobiti igračku koju je netko prije mene natezao. Sa tenisicama i odjećom razumijem no što kod ovakvih stvari?
 
Da li netko zna kako funkcioniraju sex shopovi kod nas. Htjela bi si nešto kupiti no načula sam da postoje ljudi koji jednostavno naruče stvari, isprobaju i vrate ih nazad u trgovinu te traže povrat novaca. Što trgovac onda radi? Ja ne vjerujem da se te stvari bacaju pogotovo ako su skupe. Ne bi htjela dobiti igračku koju je netko prije mene natezao. Sa tenisicama i odjećom razumijem no što kod ovakvih stvari?
Bok Kika,šteta što si tako daleko,volio bi zamjeniti tu igračku koju namjeravaš kupiti da svakiput osjetiš pravi liz i f..🤣🤣🤣
 
Lako provjeri sta je novo a sta koristeno i nevjerujem da vracaju iskoristene stvari natrag u prodaju a i po zakonu ne nebi smjeli
 
Roba se može zamijeniti, ako se vrati u originalnoj ambalaži, sa svim naljepnicama itd. Zašto? Zato da se može ponovo prodati. Tako da je potreban oprez.
 
Ne znam za vraćanje. Znam da ako trebaš nešto od toga kupit jeftinije je sjest u auto i otić u Austriju. U Njemačkoj te korištene stvari skoro pa dijele besplatno. Akcije - 90% i slično. Ne kupuj gluposti.
 
Ne bi se usudili da ti stave korištenu stvar.
Pa kutija je uvijek s orginalnim naljepnicama.
Vibratori su u vakumu, tako da ne nasjedaj na te seoske priče
 
Ja znam da iz jednoga ducana svake godine dodje otpis kod mene u firmu koji ide na unistenje.
A unutra stvarno ima svega od rabljenih stvari do novih zapakiranih stvari, te novih stvari koje jednostavne ne rade pa su ljudi vratili.
Tako da vjerujem da svaka roba koja se vrati ide u skladiste i ceka otpis, a trgovac stvar kao takvu reklamira proizvodacu odnosno dobavljacu koji mu ili refundira novac na sljedecoj narudzbi (umanji ga od ukupne narudzbe) ili mu posalje istu novu stvar sa sljedecom narudzbom koju naruci.
Iskreno vjerujem da svi bolji i veci sex shopovi tako rade, ali uvijek treba biti na oprezu.
 
zar postoje kod nas veci i bolji sex webshopovi?

sve sta sam nasao su mali ili srednje jadno opskrbljeni
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh