Ples oko šipke

Samo netko neupućen može tvrditi da je ples oko šipke za striptizete i drolje.
Cura koja se posvetila tom sportu ima toliko snage da je u stanju dotičnog podići iznad glave. Ples oko šipke ili pole dance je sport srodan street workoutu, zapravo to i je jedan od oblika street workouta. I ujedno sport kojim se bave i muški ne samo žene.
 
Isto kao što ni streljaštvo nije za vojnike i ubojice, ali postoji jebeno značajna povijesna poveznica i korelacija. Nisam još nijednu vidio da pleše u trenirci.

Za snagu i spretnost sve stoji. Najbolje plesačice oko šipke koje sam vidio su sve redom bivše gimnastičarke s istoka Europe.
 
To je hobi i sport kao i fitness, a nekim očajnim kućanicama i prilika za druženje i buđenje uspavane seksualnosti tj senzualnijih pokreta i držanja.
Neke žene se upišu ali samo na početni tečaj samo zbog toga, no one druge koje puno vježbaju, imaju obično i jednu svoju šipku doma jer se to stvarno treba trenirati svaki dan ko gimnastiku ili bilokoji drugi sport.
Ja im se divim, eto, voljela bih i da ja imam priliku da mogu upisati i trenirati.
 
Ja sam upoznao tri cure koje su se time bavile. Baš posvećeno. I zaista imale su više mišićne mase nego većina odraslih muškaraca koje znam. Neke su radile zastavu što prosječnom pivopiji s foruma SF.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh