Placati sex je besmisleno

DDUnder

New member
Znam gdje sam i na kojem sam forumu, znam odmah kakvu ce reakciju pobrati ovaj naslov, ne brinite. Iz nekog mog kratkog iskustva u ovom hobiju, ne vidim smisla baviti se s ovim hobijem.

Probao sam par cura za koje su ljudi govorili da su top - teta maja, ana rudeš, dea maserka, i tako.. I na kraju dana imas osjecaj da jebes osobu koja ne zeli da je jebes. To im je posao i to se vidi. Citam komentare kao "ova svrsava ko luda s menom" ili "ova ne fejka il ako fejka bas jako dobro fejka". Fejkaju dobro my ass. Izbacuje te iz dozivljaja kad zena krene s ocitim fejkanjem i rajcanjem tebe da svrsis.

Tako da iz ovog hobija izlazim razocaran. Doslovno se ne isplati osim ako nemas posla sa stvarnom nimfomankom kojoj kurac viri iz ociju i koja ce jebat bilo koga i jednako biti uzbudjena i napaljena s kim god da se jebe pa je spojila ugodno s korisnim, ili ako ne ides ciljano nesto probati sto inace nikad ne bi mogao probati, tipa neka zgodna 20godisnja brazilka ili crnkinja. Svaka cast zenama koje se bave ovim poslom, vjerujem da im dolaze svakakvi odroni i iskreno smatram da je ovo posteno zaradjen novac ko i svaka druga profesija ali jebote, sex bez obostrane privlacnosti je vjerojatno najgora stvar na svijetu i osjecam se ko da silujem zene koje se bave s tim iako je sporazumno i placeno.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh