Parovi

Pozdrav ekipa, nešto malo mozgam i tražim i prelistavat malo oglase, poslao par mailova također

Zamislio sam se u vezi parova i sjećam se još na starom forumu koji je zamro da je bila sekcija “parovi” i da je tamo bio i onaj ekstra par “Sasha i Dejan” , tko je probao sjeća se te senzacije.


ja osobno sam Fan mzm druženja i kad se klikne sa ljudima to je onda bas bas nešto skroz otkačeno i super

Vjerujem da postoje parovi koji to rade u troje i vole dobiti neku nagradu.

Ja osobno sam 32 godine, fit i iskusan na tom planu i dugo u sportu.

Bas me zanima možemo li potaknuti parove da se oglase ovdje jer vidim da je deficit parova, pogotovo koji su zgodni ;), i imam osjećaj da je nekada prije toga bilo vise :)
 
Pozdrav ekipa, nešto malo mozgam i tražim i prelistavat malo oglase, poslao par mailova također

Zamislio sam se u vezi parova i sjećam se još na starom forumu koji je zamro da je bila sekcija “parovi” i da je tamo bio i onaj ekstra par “Sasha i Dejan” , tko je probao sjeća se te senzacije.


ja osobno sam Fan mzm druženja i kad se klikne sa ljudima to je onda bas bas nešto skroz otkačeno i super

Vjerujem da postoje parovi koji to rade u troje i vole dobiti neku nagradu.

Ja osobno sam 32 godine, fit i iskusan na tom planu i dugo u sportu.

Bas me zanima možemo li potaknuti parove da se oglase ovdje jer vidim da je deficit parova, pogotovo koji su zgodni ;), i imam osjećaj da je nekada prije toga bilo vise :)
Sasha i Dejan su bili nešto posebno i bili su stvarno senzacija i doživljaj za probati ,možda za svoje vrijeme skupi ali mislim tko je bio s njima da nije požalio novaca .
Navodno da su doživjeli neku prometnu nesreću ili tako nešto ,zato ih i nema više nažalost .
Slažem se za MMF druženja sa parovima da mogu biti jako lijepa i isto tako pozivam parove da se jave i spoje ugodno sa korisnim za njihov proračun .
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh