OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Nemas puno, jer je Osijek malo mjesto, nije im u interesu da previse dolaze, ako je mali broj ljudi koji bi ih posjetili, dat cu ti jednostavan primjer, Pečuh i BudimPesta, Pecuhu ih ima onako solidan odabir, a u BP sto je puno veci grad ih ima na more, mozes birati, cjenkati se snjima.
Ma nije malo mjesto,većina klijenata je izvan grada.Ja sam ih u najboljim vremenima imao po 7,sve su imale posla,čak i jedna baba.Sad ima čak i više love,ali nema njih
 
Ima lego stoje uz cestu,koja god ima crveni šal ili maramu to je to 40e.full paket,ovisi jesili brz ko zec ili ti metak dugo putuje
 
Mislim da ipak nije isto te ulične za 40€ i neka fina od 200-250€ sat. Ne kažem da njih nije pregazio bataljon, al ipak je sigurno značajno manji broj, jer ne može svatko dati tolike novce. Realno ove da dvojicu na dan odrade imaju 500€, mogu turistički obilazit i shoppingirati, dok bi te 12-13 ljudi moralo ophoditi za iste novce
 
Pozdrav svima, stupio sam u kontakt sa ženskom koja se oglašava na ljubavnom oglasniku pod imenom Lea Mili pa smo se dogovorili za sljedeći tjedan. Ima li tko kakvih iskustava?
 
Ove sto ti mislis da su elitne za 200€, dolaze preko agencije, njima daju najmanje 50%, a to sto mislis da se ne jebu ko na traci jako krivo mislis. Mos mislit da ih agencija ne tjera da rade. Eto dovukle njih 2 platili im put i smjestaj, sad ce se ona odmarat. Ulicarke ti rade navecer, kad bude mrak u sitnim satima, a fine ti rade cijeli dan, s pol snage mozes dogovorit u 7 ujutro da ju izjebes.
Ima i independent (pravih) koje ne žive baš tako da se jebu kao po traci po cijeli dan, što se vidi po upisima na drugim temama kod likova koji su imali uvid u život istih mimo "posla"

Jasno i ove što nisu prave independent je pregazio bataljon kao što sam napisao, ali svejedno mislim da je manja brojka nego kod uličarki, čisto zbog cijene koju "korisnik" mora platiti pa se filtrira dosta mase (ne ulazeći u raspodjelu tog novca)
 
Ova je opet u Osijeku jel bio tko kod nje i kakva je?
 
Ova je opet u Osijeku jel bio tko kod nje i kakva je?
Jučer je rekla da je, dogovorio za večeras, sad je oglas ugašen... Na drugoj temi su govorili da ide nazad u Brazil, pitanje je na šta ću naletit...
 
Jučer je rekla da je, dogovorio za večeras, sad je oglas ugašen... Na drugoj temi su govorili da ide nazad u Brazil, pitanje je na šta ću naletit...
Ja kad sam bio kod "moje" mulatkinje Yasmin preko ljeta, produzila boravak 2 dana zbog mene i ugasila oglas... a bila tu u Osijeku. (Naravno da se sprdam za ovo da je "produzila boravak zbog mene")

Tako da ako je Gabriella tu, mozda je ugasila oglas jer ne planira primati dodatne klijente van dogovorenog.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh