OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ja i dalje nisam uspio ništa novo naći... netko nešto?
 
Katastrofa da nema nista, pričalo se da navodno u nekom salonu se moze dobiti nešto više od masaže, a sad gdje točno to ne mogu saznat
 
Katastrofa da nema nista, pričalo se da navodno u nekom salonu se moze dobiti nešto više od masaže, a sad gdje točno to ne mogu saznat
Navodno Belissima u Sunčanoj ulici.
Nazoveš, tražiš tretman i ženska prvo zahtjeva da se učlaniš i platiš 1000kn za godišnje članstvo pa dalje pregovaraš, valjda :)
 
Pozz svima, imam par pitanja o putenoj za one koje su bili=
Koliko ste vremena uzimali i jel dala da svrsis vise puta ako uzmes sat vremena?
Da li vam je dala oralno da vi radite?
 
posljednja izmjena:
Dali su fejk one s malog osječkog oglasnika, jel netko zvao ili probao, sad ih ima dvije ili tri na oglasu?
 
Pozz svima, imam par pitanja o putenoj za one koje su bili=
Koliko ste vremena uzimali i jel dala da svrsis vise puta ako uzmes sat vremena?
Da li vam je dala oralno da vi radite?

Pozz svima, imam par pitanja o putenoj za one koje su bili=
Koliko ste vremena uzimali i jel dala da svrsis vise puta ako uzmes sat vremena?
Da li vam je dala oralno da vi radite?
Pozz svima konačno sam dobio putenu cura ili tema je tu samo rekla mi je da nije radila zbog sto je bila bolesna odnosno ukljestilo jeje
 
Pozz svima konačno sam dobio putenu curu ili ženu je tu samo rekla mi je da nije radila zbog sto je bila bolesna odnosno ukljestilo je u li kicmi pa je morala u fizijatra koliko sam skužio pola sata je 500 sat je tisuću i tu mozes dva puta , moze i lizanje po glasu mi se čini ok i rekla je da ce pocet radit iduci tjedan jedan dan zvat cu pa cu podijeliti iskustvo😃
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh