OnlyFans djevojke

Hahaha, koji si ti bolesnik, i takvi poput tebe, idiote, za nju pišu svi svjetski portali, lokalci, ajme kolko si glup, svaki mjesec na nekoliko stranih portala, konju New York Times piše o njoj, The Sun, Daily Mail, svi največi portali doljem sviketa, konju, ne europe neg svijeta 🤣🤣 nije ništa postigla 🤣🤣 natukla je love koliko ti i kadna ti familija nećete natuč zajedno dva života 🤣🤣 al si glup svaka ti čast, skidam kapu 🤣🤣🤣🤣
Znam da se o ukusima ne raspravlja, ali da pitas 100 nasumicno odabranih frajera sto misle o njenom izgledu mislim da bi velika vecina rekla da je treba bezvezna/ruzna u licu i degutantna u tijelu. O ukusima se ne raspravlja pa vjerujem da ima ekipe kojima je zgodna.
Ne znam je li ti nesto u rodu da si se tako uvrijedio na komentar o njoj, ali bih te molio, ako mozes, da nam stavis linkove na NYT, The Sun i Daily Mail pa da se svi uvjerimo u njenu velicinu.
Osobno bi mi stvarno bilo drago da je zaradila brdo love kad je vec primala tolike kite u prdaru pa da osim hemeroida ima i nesto povrh toga.
Nista osobno, samo ne kuzim ovo prepucavanje koja kurvestara je bolja i poznatija i je li svjetska prvakinja ili nije. Mozemo i nas 5,6 odrzati svjetsko prvenstvo u velicini kite pa netko s 15 cm postane prvak.
Morao sam nesto napisati jer ostanem svaki put zabezeknut kolicinom angaziranosti i vrijedjanja pri raspravi o lovi i "svjetskom prvenstvu"
 
Znam da se o ukusima ne raspravlja, ali da pitas 100 nasumicno odabranih frajera sto misle o njenom izgledu mislim da bi velika vecina rekla da je treba bezvezna/ruzna u licu i degutantna u tijelu. O ukusima se ne raspravlja pa vjerujem da ima ekipe kojima je zgodna.
Ne znam je li ti nesto u rodu da si se tako uvrijedio na komentar o njoj, ali bih te molio, ako mozes, da nam stavis linkove na NYT, The Sun i Daily Mail pa da se svi uvjerimo u njenu velicinu.
Osobno bi mi stvarno bilo drago da je zaradila brdo love kad je vec primala tolike kite u prdaru pa da osim hemeroida ima i nesto povrh toga.
Nista osobno, samo ne kuzim ovo prepucavanje koja kurvestara je bolja i poznatija i je li svjetska prvakinja ili nije. Mozemo i nas 5,6 odrzati svjetsko prvenstvo u velicini kite pa netko s 15 cm postane prvak.
Morao sam nesto napisati jer ostanem svaki put zabezeknut kolicinom angaziranosti i vrijedjanja pri raspravi o lovi i "svjetskom prvenstvu"
Retardus je ušao u moj komentar i prvi počeo mene vrijeđat, to sta je kao mali sisao tatu a ne mamu, to mu ja nisam kriv, a ti možeš i sam upisat u Google Marija Zadravec pa ti netrebam slat linkove, uopšte nema veze kakva je il kakva nije, ja sam napisao o uspjehu koji je postigla, a postigla je puno i svi pišu pa provjeri sam u google.
 
za svaki ovaj emoji pretpostavljam da si završio jedan razred školovanja.. vozika staru panameru (i to na lizing valjda hahaha) i živi u onoj sjevernoj vukojebini koju je Jelačić zabunom pripojio. Izgleda kao olinjali trotoar, seljoberu suhe kite hahah
A ti si isto neki prepametan, vozi staru panameru za kakvu si ti nemozes priustit ni rezervnu gumu, zavist je bolest
 
Znam da se o ukusima ne raspravlja, ali da pitas 100 nasumicno odabranih frajera sto misle o njenom izgledu mislim da bi velika vecina rekla da je treba bezvezna/ruzna u licu i degutantna u tijelu. O ukusima se ne raspravlja pa vjerujem da ima ekipe kojima je zgodna.
Ne znam je li ti nesto u rodu da si se tako uvrijedio na komentar o njoj, ali bih te molio, ako mozes, da nam stavis linkove na NYT, The Sun i Daily Mail pa da se svi uvjerimo u njenu velicinu.
Osobno bi mi stvarno bilo drago da je zaradila brdo love kad je vec primala tolike kite u prdaru pa da osim hemeroida ima i nesto povrh toga.
Nista osobno, samo ne kuzim ovo prepucavanje koja kurvestara je bolja i poznatija i je li svjetska prvakinja ili nije. Mozemo i nas 5,6 odrzati svjetsko prvenstvo u velicini kite pa netko s 15 cm postane prvak.
Morao sam nesto napisati jer ostanem svaki put zabezeknut kolicinom angaziranosti i vrijedjanja pri raspravi o lovi i "svjetskom prvenstvu"
Ajd ne kenjaj, zenska je top, i karakterni i izgledom, to ako tebi bolje odgovaraju muškarci to je nešto drugo.
 
A ti si isto neki prepametan, vozi staru panameru za kakvu si ti nemozes priustit ni rezervnu gumu, zavist je bolest
Nije samo problem dati 35 soma evrica neg onda jos i toliko godisnje na to smece za popravak jer mu kilometri dostizu onima koje imaju taxiji po Njemackoj gore hahah imbecilan si kao i ovaj debil koji misli da je uspjela u zivotu ako je na reklami za neki trecesvjetski fake show u kojem je dobila jer bi morala biti sretna da ju netko i zeli jebat.
 
Ima li netko nešto od Nene? Princeza Psiho?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh