OnlyFans djevojke

Sve su one isti kurac...vecina njih na slikama boli glava a da je vidis u gradu vjerovatno se ne bi ni okrenuo...cast iznimkama...uopce mi nije jasno kako netko moze placati mjesecnu pretplatu za sta??? Za par slika doticne....masa ih se karala za 100 eu a onda par pretplatnika na onlyfansu i misle da su nesto oa cijena skoci na 500...dokle god ima budala da to placaju nece biti bolje.....ovce su za sisanje
 
Sve su one isti kurac...vecina njih na slikama boli glava a da je vidis u gradu vjerovatno se ne bi ni okrenuo...cast iznimkama...uopce mi nije jasno kako netko moze placati mjesecnu pretplatu za sta??? Za par slika doticne....masa ih se karala za 100 eu a onda par pretplatnika na onlyfansu i misle da su nesto oa cijena skoci na 500...dokle god ima budala da to placaju nece biti bolje.....ovce su za sisanje
Ne mogu ni ja vjerovati da ljudi idu plaćati mjesečnu pretplatu od 10 ili 20 dolara za par slika ili amaterskih videa neke cure koja je daleko od profesionalke. Na internetu ima masa besplatnih materijala. To govori koliko su ljudi usamljeni u suvremenom svijetu. Nema druge.
 
Može li se dogovoriti s tim našim curama s onlyfansa akcija uživo? Inače gledati gole slike i plaćati nema mi smisla kad je masa toga online.

Može s ovom curom...
Znači sad pacijenti koji će se javljati curi bez ozbiljnog odlaska nemojte.
Cura je mrsavija ,nije moj tip pa nisam otišao.
Znači ako volite mrsavije i ozbiljni ste javite joj se a pak ako ste drkaros nemojte curu zamarati
 
Pogled sa Suzaninog stana,lokacija ak se ne varam Malesnica
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-09-19-14-06-29.png
    Screenshot_2022-09-19-14-06-29.png
    484,5 KB · Pregleda: 1.312

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh