OnlyFans djevojke

Claudia rivier je meni top al sam of da radi ovako uzivo druzenja stalno bi bio kod nje
ta Claudia je spaljena .... trazila ti frajera za snimanje, javim se i kaze "da ne trosimo vrijeme uzaludno, mora se platiti produkcija 1000 eura, ona 1000 ja 1000" ..... ja rekoh "okej, kolika je zarada ? " (jer radis posao, ulozis i zaradis logicno kako poslovi idu) ... kaze ona "ne razumijem ? " .... ja: "znaci zapravo ti naplacujes seks sa tobom za soma eura" i povukla se butra .... znaci budala svoje vrste
 
Ma sve se iebu za pare to only fans je sprdnja nema od toga nista,non stop su po hotelima zna se sta se radi tamo
 
ta Claudia je spaljena .... trazila ti frajera za snimanje, javim se i kaze "da ne trosimo vrijeme uzaludno, mora se platiti produkcija 1000 eura, ona 1000 ja 1000" ..... ja rekoh "okej, kolika je zarada ? " (jer radis posao, ulozis i zaradis logicno kako poslovi idu) ... kaze ona "ne razumijem ? " .... ja: "znaci zapravo ti naplacujes seks sa tobom za soma eura" i povukla se butra .... znaci budala svoje vrste
Zar si očekivao nešto pametnije od nje? Al' ono iskreno?
 
 
 

Prilozi

  • Screenshot_20220207-111005_Chrome.jpg
    Screenshot_20220207-111005_Chrome.jpg
    597,3 KB · Pregleda: 2.137
Novi post!
 

Prilozi

  • 2021-11-28-17-41-04-588.jpg
    2021-11-28-17-41-04-588.jpg
    347,6 KB · Pregleda: 1.039
Pretplatio sam se na profil Mandarine, posto svi hvale, al nebih preporucio, niti jedne gole fotke, sve se dodatno placa, kod Karimovicke isto nije neki izbor, po meni Marija ima daleko najbolji of profil, puno potpuno golih fotki, a i puno je prirodnja od svih tih poznatih, na filmicima se vidi da bas uziva, da nije bas gluma i da tuli naprazno, svakako preporucujem.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh