Odroni, lude i frikovi - oznacite ih

sime31

Active member
Onda je lijepo stavis na ovu temu tako da je svi drugi potencijalni klijenti zaobidju u siiiiirokom luku.
Pa kad padne priliv krznasa i eurica, promijenit ce plocu.

sime31

Active member
Pa daj pročitaj malo pravila foruma ,za upit o curama imaš posebnu temu , ovdje pišemo o onim koje ništa ne valjaju a takvih je puno ...
Tako je, nazalost ih je pun oglasnik, pa da ne zbunjujemo ljude, ipak stavljajte samo losa iskustva tako da se ljudi mogu informirati i da na vrijeme zaobidju probleme ili lose iskustvo.

sime31

Active member
Da ove na Sms sex oglasi se odmah za vecinu vidi da su lazni oglasi koji samo cekaju naivce da im uplate bon. Bude nesto stvarnih oglasa ali rekao bi da je manje od 5% da zenska nije neki odron/frik s kojom se mozes nesto dogovoriti.
Zato koji vidite da je luda i da je treba izbjegavati samo s njom na ovu temu pa ce se brzo opametiti.

Mrfigaro38

New member
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/zavodljiva-crnka-oglas-4382495

Kolega forumaš objavio recenziju pa smatram da joj je mjesto ovdje:

Radi komplet za 600 krznenih prvo doček ok nisu njene slike ali izgleda ok. Uđem unutra dam joj unaprijed. Kaže uđi u sobu i pričekaj spreman. Čekam ju desetak minuta dolazi ona bacila se na posao kao da krompire prodaje bez ikakvog zagrijavanja nema diranja dolje. Zbog toga pristupa ovaj moj jedva se probudio iz sna. Puši sa kapicom seks u jednoj pozi i 10 minuta joj bilo previše. Nemoj jako nemoj brzo suha je i non stop dodaje ulja. Ajd reko dobro mazi ga a ona uhvatila ko da hobla stol prije lakiranja i samo doljeva baybi ulje. Svako malo gleda na sat kao da je na normi. Sva ta nelagoda trajala je manje od dvateset minuta. Iskreno i ja sam jedva čekao da završim i što je najgore istrese ga meni na trbuh. Mislim si tako sam mogao i sam za đabe. Jednostavno pre loše od početka do kraja razočarao se jako ali gotovo je kada krznene ostavite. Zato je preporuka ne ići jer ne vrijedi ni stoju.

komarko

Member
Znaci ako nades neku zgodnu kurvu to treba zenit. :D
Ovo ostalo...jebo ti pas mater umisljenu i bezobraznu pa ti meni kozo moras platiti.
Kako te nije sram uopce traziti novce za to kako izgledas.
Znaci jucer mi tu neka preko oglasnika,, debeeela da deblja ne moze biti. Nilski konj je kompliment za nju da je smrsavila. Ovo je Berta, debela jebena Berta.
I ta debele jebena Berta jos trazi 1500 kn. Pa ne samo da je debela i ruzna vec je i luda.

sime31

Active member
Ovo ostalo...jebo ti pas mater umisljenu i bezobraznu pa ti meni kozo moras platiti.
Znaci jucer mi tu neka preko oglasnika,, debeeela da deblja ne moze biti. Nilski konj je kompliment za nju da je smrsavila. Ovo je Berta, debela jebena Berta.
I ta debele jebena Berta jos trazi 1500 kn. Pa ne samo da je debela i ruzna vec je i luda.
Istina, ima ih prevelik broj mentalno neuravnotezenih frikusa koje koriste cinjenicu sto je kod nas situacija kakva je.
I zato samo na forum i objaviti oglas pa cemo vidjeti kako se stvara bonton.

Big Joe

Active member
daj link koja je to da se i ostali ne zajebu

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Vrh