Bucmasta

DirtyHarry7

Active member
Ovo ćeš sad zvučiti čudno, ali kurva s kojom sam se najbolje jebao više ne stavlja oglase. I to valjda već 2-3 godine.
Jednom sam ju jebao tamo kod Velesajma. Radila je u paru jednom bucmastom. Bucmasta je izgledala kao debela Lana Jurčević.
Jebao sam ih u troje i bilo mi je genijalno.
Kasnije sam ju jednom pojebao tamo kod zgrade INA-e. Isto u troje, ali tad je bila s nekom mladom bezličnom koja je rekla da odlazi raditi u Njemačku.
Tu svoju, "najbolju kurvu", više nisam viđao, valjda od 2017.
Bucmastu Lanu Jurčević sam jebao još jednom nakon toga u Zvonimirevoj. Isto je bila korektna i dobra.
I još jednom u Savskoj u troje s onom bezličnom koja ipak nije otišla raditi u Njemačku.
Njihove oglase nisam viđao već godinama.
Zna netko kaj je s njima? Ne rade više?

EDIT: ne sjećam se više kak su se zvale.
Sjećam se da je bucmasta volila govoriti mušterijama: "milo".
 
Ovo ćeš sad zvučiti čudno, ali kurva s kojom sam se najbolje jebao više ne stavlja oglase. I to valjda već 2-3 godine.
Jednom sam ju jebao tamo kod Velesajma. Radila je u paru jednom bucmastom. Bucmasta je izgledala kao debela Lana Jurčević.
Jebao sam ih u troje i bilo mi je genijalno.
Kasnije sam ju jednom pojebao tamo kod zgrade INA-e. Isto u troje, ali tad je bila s nekom mladom bezličnom koja je rekla da odlazi raditi u Njemačku.
Tu svoju, "najbolju kurvu", više nisam viđao, valjda od 2017.
Bucmastu Lanu Jurčević sam jebao još jednom nakon toga u Zvonimirevoj. Isto je bila korektna i dobra.
I još jednom u Savskoj u troje s onom bezličnom koja ipak nije otišla raditi u Njemačku.
Njihove oglase nisam viđao već godinama.
Zna netko kaj je s njima? Ne rade više?

EDIT: ne sjećam se više kak su se zvale.
Sjećam se da je bucmasta volila govoriti mušterijama: "milo".
Da li je jedna od tih ova
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh