Najzanimljivije mjesto gdje ste se seksali?

nIsam se seksao al usred radnog tjedna usred bijelog dana mi je bivsa pusila na groblju u jednom manjem gradu u hr. Zavukli se medju neke cemprese. Uhhh kad se sjetim sta ti je mladost kad ne jebes zivu silu...nezaboravno
 
Mladost ludost.
Bilo je fakat čudnih mjesta.
Park na nekom spomeniku po noći dok prolaze pijane budale, groblje u grobnici poginulim borcima, toranj spasilačke službe na plaži za vrijeme najjačeg pljuska, napuštene kuće klasika, dvorište nečije kuće tj susjeda do disco kluba, nesretnika li....
 
Napuštena mjesta su top ✌️🤣
A gdje vas dvoje nađete baš groblje 😱🤣

Jedno od fora iskustava je bilo sex u jednom manjem gradiću za vrijeme ljetnog festivala, iza zgrade, nekih 100m od samog događaja dok je tamo masa ljudi 😱
Tipičan quickie 2/3 minute adrenalina ✌️
 
Vodio sam ženu na put kamionom,ima najmanje 30 40 takvih lokacija,jedns od tih he u francuskoj na autobusnoj,parkinf bio 2 kamiona stanu i pola autobusne se vidi,prazna nsvečer oko 21 h vani i udri,naravno to su one kucice autobusne sto stane 4 5 ljudi max,al sve je bilo u staklu
 
Haha... U duploj kuruzani(kukuružnjak,čardaš) na velikoj prednjoj vanjskoj gumi kombajna... Ona gore, ja dolje... Kad jače zajaše dupetom sam dotakao beton, nešto poput turba, svaki put sam jače joj zakucao odozdo.... Trebalo dugo da svršim, jebalo mi koncentraciju jer mi ladilo dupe odozdo, mala rekla da sam zver, a meni ladilo samo dupe!😃😃😃😃
 
Hmmm kako ste to izveli? Neka suknja/haljina ili
Suknjica naravno, kako drugo, i to bila kratka, sred lita 🤣.
Ima na jednom dijelu se moze zavuči između stalaže i zida, najvjerovatnije ostavili da imaju pristup struju na zidu, i ide na L.
Kao da ga je netko nacrtao tamo, i nije pokriveno kamerama. 😊
Mogao bi baš otici viditi jeli još tamo. 🤣
 
Bio u Srbiji u N Sadu
Balkon hotela gleda na parking taksista
Izveo sam jednu matorku tu i jebao od pozadi.Ona uvek puno vristi i dere se kad svrsava...uzdrzavala se dok je mogla a onda zaurlala...taksisti izasli i gledali uzivo sve...bilo negde oko ponoci
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh