Najgore iskustvo masaže ikad

jebemise69

New member
Ako je itko bio kod ove ženske zna o čemu pričam ženska valjda mrzi muškarce, al to radi jer mora. Jedno 10 puta mi je rekla kad čovjek glup glup je.
Ženska očito ne želi da je se gleda i onda mi je držala propovijed zašto nisam svršio (to je zbog rukavica po njoj), a ne to šta ženska napravila da se osjećaš ko da ona tebi plaća, a ne ti njoj. Onda me počela ispitivati godine ja reko ne tiče te se pokupio se i otišo. 40 eura pola sata sam uzeo iskreno bolje da sam drko u jastuk
 
ovo je dobra tema, mada ima tema za masaže.
za ovu gore potpisujem, mada nije ona jedina koja masira sa rukavicama.
 
Zanimljiva žena. Mislim da je problem što joj malo davate, tj. krivi vaš pristup (a previsoka očekivanja za tu cijenu), pa je sa 40 eur nezainteresirana (i ja bih bio takav na njenom mjestu: koliko para - toliko muzike).

Ja bih joj ponudio barem stotku da skine rukavice i da bude skroz gola. Koliko vidim iz slika ima dobro mladenačko utegnuto tijelo. Iznadprosječna je i ima potencijal.

Radi li body-body da klizi sa nauljenim tijelom? Da klizi pička i sisice po leđima. Takvo što me pali nenormalno. To treba probati. Je li ima dlakavo međunožje?
 
Zanimljiva žena. Mislim da je problem što joj malo davate, tj. krivi vaš pristup (a previsoka očekivanja za tu cijenu), pa je sa 40 eur nezainteresirana (i ja bih bio takav na njenom mjestu: koliko para - toliko muzike).

Ja bih joj ponudio barem stotku da skine rukavice i da bude skroz gola. Koliko vidim iz slika ima dobro mladenačko utegnuto tijelo. Iznadprosječna je i ima potencijal.

Radi li body-body da klizi sa nauljenim tijelom? Da klizi pička i sisice po leđima. Takvo što me pali nenormalno. To treba probati. Je li ima dlakavo međunožje?
Ili si teško prošvikao ili si ti ona xd
 
Ček, 40e plaćate nekakvu sexy masažu i još očekujete čuda????
Hahahahahaha
Vi momci ste baš prošvikali... Pa toliko košta obična masaža danas, ne razumijem što bi vi.
Kad je čovjek glup je glup i ne možeš mu objasnit da je glup. 😅
 
Zanimljiva žena. Mislim da je problem što joj malo davate, tj. krivi vaš pristup (a previsoka očekivanja za tu cijenu), pa je sa 40 eur nezainteresirana (i ja bih bio takav na njenom mjestu: koliko para - toliko muzike).

Ja bih joj ponudio barem stotku da skine rukavice i da bude skroz gola. Koliko vidim iz slika ima dobro mladenačko utegnuto tijelo. Iznadprosječna je i ima potencijal.

Radi li body-body da klizi sa nauljenim tijelom? Da klizi pička i sisice po leđima. Takvo što me pali nenormalno. To treba probati. Je li ima dlakavo međunožje?
Pa nek sama to ponudi pa ćemo joj platit neću je sigurno molit za svoje novce. Onda kad ju nazovem nek kaže masiram gola BEZ RUKAVICA klizim dlakavom pickicom i cicama po ledjima 100e
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh