najbolja

Mark41zg

New member
Ova "najbolja" je malo neodgovorna, tj dosta neodgovorna, često mijenja instagram profil, pa onda napiše da radi cijeli vikend od 7 do 21. Zovem cijeli dan ne javlja se. Šaljem poruke, ne odgovara.
Teško je nju dobiti...jako teško.

Marijancic

New member
https://www.facebook.com/olivera.denda.3 danas sam bio kod nje pa me je zamolila da ju reklamiram sto naravno i hocu. za 100kn dobivate pusenje bez sex sa,,anal ne radi hoce se ljubiti i smijes joj lizati,a pozu biras koju hoces sve slusa,,atmosfera opustena pricali smo kao da se dugo znamo uz to nakon sexa ide masaza i voli zenska pricati o svemu i svacemu. slike imate na fejsu,a tko nema fejs mogu mu poslati u pp. mozete ju kontaktirati preko WhatsApp-a ili obicna poruka i poziv. zenska ima 31 godinu visina oko 170 tezina negdje 90...
Moze pp

Feniks68

Member
ZA 100 DO 200,REALNA CIJENA ZA STA PRUZA I GDJE TO PRUZA...IPAK ZA 800 TREBA VISE TOGA BITI PUNO BOLJE,IZGLED,USLUGA A NAJVISE PROSTOR,

sime31

Active member
A mogli smo se dogovoriti, ona okopa vrt i preslozi drva i uplati mi 500 kn "pejsejf" bona ako ne trazi dalje za uzbudljiv rad na otvorenom javi se to su moji uvjeti ako ne trazi dalje haha

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Vrh