Mlade dlakave

Pitanje za muške? Puštate li dlačurine. Ja ispod pazuha nisam brijao jedno 2-3 mjeseca. Obrastao sam po stomku,, nisam ni tu mjesecima dirao, a i kurčina mi je obrasla za popizdit.
Od 17. godine, samo dva puta sam imao onako dlake po kurcu i jajima i to na neke tri nedelje. Dalje se sve svodilo na to da su zene uglavnom trazile da budem obrijan skroz, tako i dan danas.
Zena brije svoju kao i vecina, skroz, a ponekad se malo poigram pa joj sam sredim trougao, trapez i sl. To joj je inace bas fetis kad joj brijem picku, a ni ja se ne bunim😃
 
Mislis da li mi se dopada. Onako... picokara moze biti dlakava kako joj volja, ponekad je i pozeljno, a supcic nije odskode da se malo uredi. Svakakvog se bajtraga tamo moze ukovrdzati🤣🤣
 
Pozdrav. Imam jedno pitanje. Da li ima koja dlakava u Zagrebu? Ako ima može njen link od oglasa? Hvala unaprijed. Do sad nisam imao sreće kod koje god da sam bio bila obrijana.
 
Od dlakavica ispod 40 nam jem je tu Sindi, sve ostale za koje znam su 50+. Je li tko naletio na koju dlakavu u zadnje vrijeme?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh