Maturalac za odrasle

Cisozg1984

New member
Gospodo, dobra večer.
Evo, jako dugo sam posjetitelj ovoga foruma ali samo kao čitatelj, nikada kao kreator sadržaja. Jako dugo čitam svakakve teme na ovom forumu i došao sam do jednostavnog zaključka a to je da u našoj državi i nije neka ponuda animir dama. Ono što je u ponudi, najblaže rečeno, jest otpad. Gospodo bez ljutnje, ali ovo što vi hvalite po forumu kao dobru robu za mene je sramota da se s time zadovoljavate. Poglavito ako govorimo o cijenama, koliko sam upoznat s tržištem (a jesam), ono što vi nažalost plaćate 150-200 europljana (to je vaša izreka za valutu) jest sramota. Samim ovim pokazujete svoj očaj u nedostatku volje za traženjem boljega. Ovo što sam napisao se odnosi na robu koja priča hrvatski, ne na robu sa EEG-a. Žao mi je što osjećam strah u vašim porukama, raspravama i temama, žao mi je jer osjećam jako puno podjebavanja i omalovažavanja braće među sobom. Da, nazivam vas (uključujući i sebe) braćom, heteroseksualnim strojevima, animalima u potrazi za pičkom...a vi se odnosite međusobno kao dušmani. Žao mi je kad to čitam, umjesto da pomognemo jedni drugima u potrazi....a to je pičetina.
Za sebe mogu reći, bez ustručavanja, da imam iskustvo sa sigurno 100-ak različitih animir dama...od onih koje govore hrvatski pa do onih s kojima koristim google translate. Na neki način sam život posvetio tome, solo sam, imam solidna primanja, sva moja braća s kojom sam bio u potrazi za pičetinom su nažalost pokleknula pred prokletstvom pičetine...brak. Ja sam od tog čopora u kojem nas je bilo nekoliko ostao posljednji i nekako ne želim odustati od toga...navukao sam se, sve to u meni budi neki adrenalin.
Bio sam jedno vrijeme (nekoliko godina) vuk samotnjak koji je tragao za pičetinom i svugdje me put naveo a poglavito što se tiće inozemstva, te moram priznati da nema do mađarica.
Stoga evo me ovdje, u nadi da ću ponovo biti dio čopora, vukova koji slijede miris menstrualne krvi, u nadi da ću okupiti čopor željan avanture, putovanja, svakakvih događaja koji se usput dogode u potrazi za pičetinom.
Stoga braćo, predlažem sljedeće, komentiranje ove teme ali sa zrelim odgovorima, mudrim promišljanjima u pogledu formiranja čopora koji bi zajedno odlazili u potrage za pičetinom. Možebitno kreiranje neke telegram grupe u pogledu lakše komunikacije i upoznavanja.
Nakon što bi oformili čopor, upoznali se bolje, vidjeli dal se slažemo i dal možemo računati jedni na druge ...krenuti u realizaciju maturalnih putovanja za odrasle.
Molim vas, pišite svoje komentare, iznesite mišljenja...ali braćo bez vrijeđanja i podjebavanja...budimo potpora,budimo izvor informacije jedni drugima...krenimo u avanturu jer vrijeme je jedini resurs kojeg imamo sve manje...
 
Braćo

Ima li zainteresiranih za ekskurzijom do Mađarske?

Prijedlog jest Velika Kaniža, radnim danom poslije posla.
Pitate se zašto radnim danom, zato jer je ponuda bolja nego vikendom. Ponuda je bolja iz nekoliko razloga...jedan je što animir dame tamo izbjegavaju vikende zbog pijanih budala koje bi jebale nakon vikend izlaska.
Drugi razlog jest taj što hrpa njih im nekih obiteljskih vikend obveza...da, puno njih ovo radi kao "mini job".

Smatram da bi ovakva jedna ekskurzija bila sasvim ok za početak.

Molim da interes iskažete samo kao like na poruku tako da ne zatrpavamo chat nepotrebnim porukama.

Pa da vidimo kako smo organizirani.
 
Ako vam se prijedlog ne sviđa, predložite kakav aranžman bi vama pasao. Kamo bi išli, koj dan, imate/nemate prijevoz. Budite konstruktivni, dajte ideje.
Meni paše Kaniža ili Andiamo ili bilo gdje drugdje, može i višednevno. Dok je ekipa normalna i ide se zabavljati, manje je bitno gdje smo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh