Masturbacija u kupatilu masažnog salona

Johann Sebastian Bach

Well-known member
Zanima me koliko vas ima ovaj fetiš?
U masažnom salonu, u pravilu, sa maserkinom ručnom masturbacijom nisam u stanju svršiti, ali se napalim kao budala.
I onda, kada završi masaža, odem se otuširati i tada napaljen uspijem kroz 2-3 minute brzinske masturbacije svršiti drito u tuš kadu. :)
Pri tome zamišljam kako jebem dotičnu maserku. :love:
Još ako je stavila parfem na tijelo, ostane na meni vonj njenog parfema, pa me to dodatno napali.
Naročito, ako se skinula skroz gola, ostane mi u mislima njeno golo tijelo i tada gubim razum, bjesomučno navlačim alatku, dok sperma ne špricne kao iz topa. :)

U zadnje vrijeme masturbiram po masažnim salonima i smatram da je to čisto ok provod, pa me zanima ima li još netko da tako prakticira (čisto da procijenim jesam li još ostao normalan)?

I da, zanima me ima li koja maserka koja provocira masturbacijom, odnosno da masturbira ispred mene (zavlači svoje prste u pičkicu i širi prstima svoju pičkicu meni par centimetara poviše glave, a ja da napaljen kao budala masturbiram na nju i po mogućnosti da je pošpricam spermom po sisama (ili još bolje pogodim je u glavu)?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh