Masaža - Kajzerica (Crna i plava) - obratite pažnju na prevaru!

jebac_presretac

New member
Otvaram temu zbog dvije prevarantice.

Mislim da je ovo oglas:https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/crnka-silikoni-top-i-guza-crnka-23-moje-slike-oglas-4783995

Kad im se javiš doslovno je moljakanje da dođeš. Obećavaju sve i svašta (osim sexa).... kad dođeš tamo, imaš doslovno tri minute masaže leđa koja nije masaža (Nicole s kvatrića je za njih prof.dr.masažer). Onda se okreneš i te dve frajerice ti trackaju odnapred...nakon 2-3 minute njima se neda više, umorne su...mole te da ideš na tuš. O oralu koji je plaćen nema govora, uvijek neko opravdanje glupo.

Šteta: 500 kn/s dvije

Plava se još trudi, dok crna prevrće očima na očigled klijenta (doslovno ne vjerujem).

PS: Znam da je na forumu u više navrata navedeno da se ne ide, ali ovo nadilazi sve dosad viđeno.

Vaša iskustva?
 
Otvaram temu zbog dvije prevarantice.

Mislim da je ovo oglas:https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/crnka-silikoni-top-i-guza-crnka-23-moje-slike-oglas-4783995

Kad im se javiš doslovno je moljakanje da dođeš. Obećavaju sve i svašta (osim sexa).... kad dođeš tamo, imaš doslovno tri minute masaže leđa koja nije masaža (Nicole s kvatrića je za njih prof.dr.masažer). Onda se okreneš i te dve frajerice ti trackaju odnapred...nakon 2-3 minute njima se neda više, umorne su...mole te da ideš na tuš. O oralu koji je plaćen nema govora, uvijek neko opravdanje glupo.

Šteta: 500 kn/s dvije

Plava se još trudi, dok crna prevrće očima na očigled klijenta (doslovno ne vjerujem).

PS: Znam da je na forumu u više navrata navedeno da se ne ide, ali ovo nadilazi sve dosad viđeno.
Ne kuzim zasto uopste isao a vidio negativne recenzije
 
Otvaram temu zbog dvije prevarantice.

Mislim da je ovo oglas:https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/crnka-silikoni-top-i-guza-crnka-23-moje-slike-oglas-4783995

Kad im se javiš doslovno je moljakanje da dođeš. Obećavaju sve i svašta (osim sexa).... kad dođeš tamo, imaš doslovno tri minute masaže leđa koja nije masaža (Nicole s kvatrića je za njih prof.dr.masažer). Onda se okreneš i te dve frajerice ti trackaju odnapred...nakon 2-3 minute njima se neda više, umorne su...mole te da ideš na tuš. O oralu koji je plaćen nema govora, uvijek neko opravdanje glupo.

Šteta: 500 kn/s dvije

Plava se još trudi, dok crna prevrće očima na očigled klijenta (doslovno ne vjerujem).

PS: Znam da je na forumu u više navrata navedeno da se ne ide, ali ovo nadilazi sve dosad viđeno.

Vaša iskustva?
S plavom onak prosjek HJ a crna na trajnom ignoru po preporuci s foruma 👍
 
Otvaram temu zbog dvije prevarantice.

Mislim da je ovo oglas:https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/crnka-silikoni-top-i-guza-crnka-23-moje-slike-oglas-4783995

Kad im se javiš doslovno je moljakanje da dođeš. Obećavaju sve i svašta (osim sexa).... kad dođeš tamo, imaš doslovno tri minute masaže leđa koja nije masaža (Nicole s kvatrića je za njih prof.dr.masažer). Onda se okreneš i te dve frajerice ti trackaju odnapred...nakon 2-3 minute njima se neda više, umorne su...mole te da ideš na tuš. O oralu koji je plaćen nema govora, uvijek neko opravdanje glupo.

Šteta: 500 kn/s dvije

Plava se još trudi, dok crna prevrće očima na očigled klijenta (doslovno ne vjerujem).

PS: Znam da je na forumu u više navrata navedeno da se ne ide, ali ovo nadilazi sve dosad viđeno.

Vaša iskustva?
Pozz....nejasno mi je,jednostavno nepojmljivo da odes na dogovorenu lokaciju,dogovorenu uslugu,dogovoreno vrijeme usluge,platis dogovoreno vrijeme,ne dobijes 1% usluge kao niti vremena koje si platio i das se nagovoriti na odlazak pod tus te odlazak iz salona. Mislim,dali je ikada netko od vas s losim iskustvima trazio nazad lovu?? Znaci,nisi dobio losu uslugu nego nisi uopce dobio uslugu koju si platio.
 
Ja sam dobio dio novaca nazad od ove maserke sa rudesa kaj plese na cajke jel sam se bunio, i od temperamentne crnke.
Probajte to da vam vrate lovu ako niste zadovoljni
 
Ja sam jedanput bio s obe i doživio tskvu krađu.
Međutim ostao sam u sobi sam s plavom,crnoj se nije dalo i otisla s psom vani.
I pitao ako mozemo sta više, sex nije htjela ali mi je ona pusila i dala footjob sa svrsavanjem po stopalima.
Tak da sam izasao sretan od tamo jer plava je top izgleda i ima preslatka stopala na što sam slab
 
Ja sam bio kod te dvije,na Kajzerici,po ljeti,i dodjem ja,kazu one biraj koju hoces ili moze s obadvije kao kaj to ti je 100kn vise bla bla..
.i dobro ajd sam ja 5 glavi,legnem na krevet,dodju one,svaka s jedne strane i pocnu ga drkat,sise su izbacile jedino i bile u kratkim hlacicama,crna nia skoro nije dala da se dira,plava se naguzila i pokazala picic,malo sam je mogao dirat,i kao kad ces svrsit kad ces svrsit,trajalo to nekih 20min i to je to,je da su dvije mlade ribice al za tih 5 glavi sam mogao jebat Tinu ili neku ovu malo bolju sa P.O
 
Kaj je bilo kod temperamentne da si trazio lovu nazad?
Dogovorili masazu, dosao kod nje i kaze da ima i komplet...
Reko moze, zenska me masira 5 min, stavi ga 2 min u usta i kaze sad me karaj...
Za 2-3 min pita oces svrsit, ja reko pa tu sam malo vise od 10 min....ona kaze pa ne jebe se ni jedna zenska pola sata ..ja reko pola sata sam platio
 
Dogovorili masazu, dosao kod nje i kaze da ima i komplet...
Reko moze, zenska me masira 5 min, stavi ga 2 min u usta i kaze sad me karaj...
Za 2-3 min pita oces svrsit, ja reko pa tu sam malo vise od 10 min....ona kaze pa ne jebe se ni jedna zenska pola sata ..ja reko pola sata sam platio
Mozda joj bio los dan, neznam.
Bio sam kulturan
 
Dogovorili masazu, dosao kod nje i kaze da ima i komplet...
Reko moze, zenska me masira 5 min, stavi ga 2 min u usta i kaze sad me karaj...
Za 2-3 min pita oces svrsit, ja reko pa tu sam malo vise od 10 min....ona kaze pa ne jebe se ni jedna zenska pola sata ..ja reko pola sata sam platio
Ja isto dogovorio s njom neki dan,pola sata prije zovem,kaze ona moze,taman joj sad dolazi neki lik i za pola sata onda ja,i dodjem ja tamo u kvart,zovem,nista,saljem poruku,nista,zovem opet,nista,i tako prodje jos nekih 45 min i nista,odoh ja doma suhog kurca taj dan....zovem ju kasnije opet navecer zasto se nije javljala u dogovoreno vrijeme i kaze da mozda netko produzio,pa mozda netko umjesto mene dosao,,bla bla...pa se ispricavala kao i neznam sta.......i jebote kaj je ona tam u prostoru u onoj staroj zgradi???nutra ni nebi isao🙈
 
Kao veteran u ovom sportu mislim da je vrlo važno da li cure rade za sebe ili imaju gazdu. Stavite sebe u poziciju da radite samostalno i zarađujete 100 bilo čega po satu ili da vas netko iskorištava i daje vam neku mizeriju.
Sve znam, i ja sam prosao puno iz oglasa, ali pola sata je pola sata....
 
Kao veteran u ovom sportu mislim da je vrlo važno da li cure rade za sebe ili imaju gazdu. Stavite sebe u poziciju da radite samostalno i zarađujete 100 bilo čega po satu ili da vas netko iskorištava i daje vam neku mizeriju.
Osobno mislim da je vrijeme svodnika proslo,21.stoljece je....to kaj one tale svoju zaradu, njihov problem. I vjerujem da nema tu prisile. Ustvari,ono kaj ostali i pisu i komentiraju,ono kaj platis to i ocekujes a one ako i daju svu lovu nekom narkicu,njihov problem.
 
Ja sam jedanput bio s obe i doživio tskvu krađu.
Međutim ostao sam u sobi sam s plavom,crnoj se nije dalo i otisla s psom vani.
I pitao ako mozemo sta više, sex nije htjela ali mi je ona pusila i dala footjob sa svrsavanjem po stopalima.
Tak da sam izasao sretan od tamo jer plava je top izgleda i ima preslatka stopala na što sam slab
Pošto ti je dala footjob mislis da bi plava možda dala da joj se ližu stopala?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh