Marija P - iskustvo

Kratko jasno - katastrofa

Nazovem doticnu, dogovor je lak, odmah kaze da je pusenje 300 a sex moze se dogovorit na licu mjesta jer kako kaze nece mene svatko jebat. Postivam! I tako se nasli mi, treba po nju otici u Trnavu, dog se odmah za sex sve skupa 400, kaze da u nje nema to pola sata, sat vremena da to ona popusi opalim je zguza jer se njoj zuri i neradi ona to u autu, a odbija ici u stan. Tokom voznje je u nekom svom filmu ali to je nebiyno. Ok, nije problem, dodjemo na mjesto, nigdje nikog. I sad ocekujem da pusi prvo, ona stavi 2 puta u usta pa onda pocinju zivcani ispadi di kaze da ona to nemoze, da jebe mrtvu majku svima nama, da sta njoj to treba, da nece vise nikom pusit da ko kakav debil, onako slusam, gledam i pitam sam sebe sto mi to treba, jesam li ja nju prisilio na nesto, oce sada otic na policiju me prijavit za silovanje jos. I naravno pokusava ona pusit ali joj se neda, zuri joj se, sva zivcana, kaze ajde sex, kao naguzila se ali nista skupljene noge, opet psuje, pitam ja nje dobro sta si se javila sto smo se nasli jel te ja silim na nesto. Razmisljao sam da je ostavim na sred ulice, ali nisam htio ispast klosar, dao sam joj 400 kuna, odvezao doma, sad evo od mene i besplatna reklama.

Citao sam i pozitivna iskustva, mozda joj je bio takav dan, ne znam, ali onda se ne javljas i ne nalazis ako ti se neda. Sto se tice izgleda, u licu simpa, sise vece, guzica noge jace, sve u svsmu oke je, ali njeno ponasanje i razgovor ogroman ogroman minus i nece biti ponovnog puta definitovno. Za 400 kunica mislim da moze se puno bolje i kvalitetnije.
 
Ma zenska je frik, vec sam imao dogovore s njom pa samo iskljuci broj pola sata prije sastanka, po meni da ne znam sto radi ne vrijedi 300 kn radi bahatosti- kao nece mene svako je_ati- moruzgvo jedna natecena vecina te ionako ne bi htjela je_ati jer si nilski konj. Ali prvenstveno radi tog bahatog stava- curo pusis kur_ine i je_es se za pare. Znaci da si kurva i ne pravi se da si bogom dana ti i more tebi slicnih.
 
Pa gdje si ju onda jebao, vani?
Brate nisam nigdje, procitaj post jos jednom pa ce ti biti jasno, kazem ti najradije bi je opalio nogom u guzicu rekao ajde seli ali kultura mi nedopusta, jos sam joj i dao 400kn, meni to ne znaci nista a eto ako nju zadovoljava i ako joj je pomoglo neka je. Dama bi htjela laku lovu, nosit markirano, bit top u drustvu, a nebi se uznojila. Ako se nisi u stanju jebat dubravica uvjek trazi prodavacice. Ali eto napisao jer znam da ima ekipe koja ce skupit 400kn otic i izradit ce ga svojim forama bahatoscu da ti nece bit ni do cega a bez para ces ostat pa da se ne zajebu ljudi.
 
Brate nisam nigdje, procitaj post jos jednom pa ce ti biti jasno, kazem ti najradije bi je opalio nogom u guzicu rekao ajde seli ali kultura mi nedopusta, jos sam joj i dao 400kn, meni to ne znaci nista a eto ako nju zadovoljava i ako joj je pomoglo neka je. Dama bi htjela laku lovu, nosit markirano, bit top u drustvu, a nebi se uznojila. Ako se nisi u stanju jebat dubravica uvjek trazi prodavacice. Ali eto napisao jer znam da ima ekipe koja ce skupit 400kn otic i izradit ce ga svojim forama bahatoscu da ti nece bit ni do cega a bez para ces ostat pa da se ne zajebu ljudi.
Tnx na kvalitetnoj i o jektivnoj recenziju.
 
cek sta je vama dobro na njoj? pa zenska ima 100kg,kako su niski stadardni u hrvatskoj to je nestvarno
Aj ne seri, kojih 100, malo realnosti i objektivnosti nije na odmet. Prvo ima visinu i iako je deblja to joj simpaticno stoji i nemoze se reci da je ruzna, ima dugu crnu kosu, sise odlicne velike cvrste, noge jace ali koliko sam ja vidio nema strija ni bora ni smezurane koze. Jedina i najveca zamjerka je njena bahatost i ponasanjs i zbog toga necu je vise zvati a da je bila okej sa te strane druzili bi se u buducnosti cesto ja i ona
 
Svatko ima pravo na svoje vidjenje ljepote.
Nekima je ona morž sa bahatim stavom a nekima sumska vitka vila lakog koraka- sa bahatim stavom. Meni je i dalje bahati morž
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh