Marija P - iskustvo

"Na slipo se ne nalazim, prvo normalna slika sebe, i kad budem sigurna da se neznamo može dogovor, u suprotnom se ne nalazim, zbog neugodnih iskustava s poznanicima." ---Mare je neprofesionalna, traži sliku prije susreta, da vas kasnije može ucjenjivati.
da ne govorim o dva oglasa na istoj stranici objavljenih jedan za drugim u kojoj joj na jednom oglasu slike vrijede 300, a na drugom 350 kuna.. jeba me pas da takve mutante kod nas u podrumu skrivaju
 
Normalno da ti je to roman kad si toliko i citao u skoli, polupismeni baustelac koji mi se moze napusit.. Nsiam nikad ni stupio u kontakt s mentalno opstruiranom kravetinom i to je cinjenica, ali citajuci sta radi glupaca cudim se da jos nije zavrsila u Vrapcu
 
Normalno da ti je to roman kad si toliko i citao u skoli, polupismeni baustelac koji mi se moze napusit.. Nsiam nikad ni stupio u kontakt s mentalno opstruiranom kravetinom i to je cinjenica, ali citajuci sta radi glupaca cudim se da jos nije zavrsila u Vrapcu
Ja sam cuo da si svršio za dve minute kod Marije i nije ti dala pare nazad pa si sad mali ljutko.
 
Normalno da ti je to roman kad si toliko i citao u skoli, polupismeni baustelac koji mi se moze napusit.. Nsiam nikad ni stupio u kontakt s mentalno opstruiranom kravetinom i to je cinjenica, ali citajuci sta radi glupaca cudim se da jos nije zavrsila u Vrapcu
Da nema polupismeni baustelaca, sigurno bi ti zasuko rukave i izgradio sve šta i oni ;) nikad ne vrijeđaju struku koja te hrani.
 
Onda možda bolji izraz ne skolova i cigan. Jel ti ljudi izgrađuju kuće i ostale objekte, tako da bi sve ostale struke imale gdje raditi. Omaložavat takvu struku radi pojedinaca mislim da nije bas primjereno.
Pa ne bi onda ni izraz neskolovan i cigan bio primjeren, negdje sigurno postoji posten cigan koji na posten nacin prehranjuje sebe i obitelj, sto se tice neskolovan, opet postoje ljudi koji nisu završili tko zna kakve skole, a uspjeli u zivotu. Ne bi bilo primjereno ni usporedivati ih sa smecem jer nekome smece drugome sirovina, imamo rijeci za to tipa kreten idiot itd🤣
 
Ma nije bitno, krivo sam se izrazio. Svejedno nema tog izraza u rjecniku uz pomoc kojeg bih opisao doticnu... Marija rjecnik je ono sto bi mogla proucit tu i tamo prije no li oglase pises jer mi se kurac ne dize od silnog ocnog tlaka koj mi poraste nakon
 
Ljudi cura je bolesna ,i ne treba srat po njoj , ako netko želi jebat luđakinju dobro ,ako ne neka je zaobiđe i sve ok.
 
Bahata sam samo prema klošarima s kitom od 12 cm kao šta si ti, pusa 😘
Pozdrav,nikad se ne uključujem u rasprave oko ničega,ali novo je čisto vrijeđanje cure.A zašto?Da se razumijemo ne poznajem nikoga od vas ,pa tako ni curu o kojoj je riječ....ali dajte imajte bar malo poštovanja prema ženskom rodu...ponekad me stvarno sram što sam muškarac dok vidim pojedince kako se ponašaju i komuniciraju prema ženama...
 
Pozdrav,nikad se ne uključujem u rasprave oko ničega,ali novo je čisto vrijeđanje cure.A zašto?Da se razumijemo ne poznajem nikoga od vas ,pa tako ni curu o kojoj je riječ....ali dajte imajte bar malo poštovanja prema ženskom rodu...ponekad me stvarno sram što sam muškarac dok vidim pojedince kako se ponašaju i komuniciraju prema ženama...
Di si ti nasao moralizirat..jedi 💩
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh