Marija Poljak - iskustvo

Borke

Active member
Ana Korač, klasični primjer izoperirirane, plastificirane i botoksirane sponzoruše. Alo ekipa hajde se spustite na zemlju, svi mi ovdje forumaši svjesni smo da nam je Mere dostupna a ova plastična lutka NE, ma i kad bi bila znate da bi sex sa njom bio kao i sa lutkom na napuhavanje. S Marom se možete barem svađati i popičkati a s Koraćkom hmhmhm...

Al' se prati Zadruga i drka na zadrugarke :)
I nije A. KoraČ neko A. KoraĆ...

Borke

Active member
Bzvze spamaš temu,mislim da je to najmanje bitno dal je č ili ć.Bitno da znamo o kome se radi😀

Pa ako smatraš spamanjem teme moje dvije napisane rečenice u dva reda čudi me da i ti isto to radiš.
Zašto jednostavno ne preskočiš moj komentar i produžiš svojim putem bez "spamanja" i bez spominjanja osoba koje nisu u temi...

MekiVz

Well-known member
Pa ako smatraš spamanjem teme moje dvije napisane rečenice u dva reda čudi me da i ti isto to radiš.
Zašto jednostavno ne preskočiš moj komentar i produžiš svojim putem bez "spamanja" i bez spominjanja osoba koje nisu u temi...
Joj daj ne mudruj,ne delaj se pametan.Napisal sam ti za ubuduce da ne pises nebitne stvari.

Borke

Active member
Joj daj ne mudruj,ne delaj se pametan.Napisal sam ti za ubuduce da ne pises nebitne stvari.

Tako je to kada se nema što pametno i konkretno napisati pa je onda najlakše staviti "Joj daj ne mudruj !"
Pametnije bi ti bilo da pogledaš malo sebe po pitanju pisanja nebitnih stvari pa bi onda vrlo lako shvatio tko piše nebitne stvari, ja sa 41 komentarom ili ti mekani sa 435 komentara... 😉

MekiVz

Well-known member
Tako je to kada se nema što pametno i konkretno napisati pa je onda najlakše staviti "Joj daj ne mudruj !"
Pametnije bi ti bilo da pogledaš malo sebe po pitanju pisanja nebitnih stvari pa bi onda vrlo lako shvatio tko piše nebitne stvari, ja sa 41 komentarom ili ti mekani sa 435 komentara... 😉

MekiVz

Well-known member
Za par mjeseci koliko si tu i tih 45 tvojih nebitnih komentara je previse.Eto..zavrsavam raspravu s tobom da nebi imao previse komentara.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Vrh