Marija P - iskustvo

Bio sam par puta kod nje. Prvi put sam joj doša doma i odradila je posao na nekom polu tavanu.

Drugi put smo se dogovorili za seks ali ona je inzistirala da to odradimo vani iako sam joj ponudio taxi voznju do mene (živim niti kilometar od nje). Šta je najgore od svega vani je pada snig i jebeno niska temperatura, a mi se sakrili iza nekog stabla i ajde. Doslovno sam drhta onako spuštenih gaća i nije mi se baš moga dignit u tim uvjetima a ona sere li ga sere, ne zna začepit. Jeba sam joj mater i oša ća.

Treći put je došla kod mene doma i popušila mi. Opet previše sere, ja reko daj da odemo na krevet pa da u ležećem položaju to odradimo bit će lakše a ona bila da ja stojim na nogama a ona da sidi na stolici. Opet je dobro odradila ali brate mili previše tvrdoglavo stvorenje, samo gura svoje i neće čut ništa drugo.

Zadnji put smo se vidili u nekom parku i obavili posa u onom eko-wcu šta znaju bit na gradilištima.
 
Bio sam par puta kod nje. Prvi put sam joj doša doma i odradila je posao na nekom polu tavanu.

Drugi put smo se dogovorili za seks ali ona je inzistirala da to odradimo vani iako sam joj ponudio taxi voznju do mene (živim niti kilometar od nje). Šta je najgore od svega vani je pada snig i jebeno niska temperatura, a mi se sakrili iza nekog stabla i ajde. Doslovno sam drhta onako spuštenih gaća i nije mi se baš moga dignit u tim uvjetima a ona sere li ga sere, ne zna začepit. Jeba sam joj mater i oša ća.

Treći put je došla kod mene doma i popušila mi. Opet previše sere, ja reko daj da odemo na krevet pa da u ležećem položaju to odradimo bit će lakše a ona bila da ja stojim na nogama a ona da sidi na stolici. Opet je dobro odradila ali brate mili previše tvrdoglavo stvorenje, samo gura svoje i neće čut ništa drugo.

Zadnji put smo se vidili u nekom parku i obavili posa u onom eko-wcu šta znaju bit na gradilištima.
Uporan momak hahhahaha
 
Eksili si u pravu.
Znao sam se zajebat i pojebat neki gabor na partiju kad sam pijan i ko zna kakav, pa se ujutro hvatam za glavu. Al to je free.
A kad placam, tu si dozvolim da biram. I cudi me da ekipa placa gabore, moze se po normalnoj cijeni nac sasvim solidne cure koje i dobro puse i dobro se jebu, a kad imas malo vise para i strankinju si priustit.
 
Haha ne znam šta bi ti reka. Drugi put na snigu je baš bio zajeb ali u ostalim slučajevima mi je bila ok, teško je ukrotit ali imamo taj neki polu prijateljski odnos a i živi blizu skroz, plus što super puši za 200 kn a to je dobro za moj studentski budžet.
E jbg sad si otkrio da puši za 200...a svi odvje žive u uvjerenju da puši za 350 hahahaha
Sad će im Mare svima biti dobra kad su ovo saznali hahahahha
 
A da li se itko od vas sjetio odvest ju malo dalje od Trnave...recimo na savski nasip...pa vidjet onda koliko traju njene filozofije i brojanja...ili će se primiti posla :)
 
Cura je super...dobro puši...ja sam stalni klijent.
Samo da napomenem momci...i kurve te gledaju kroz novčanik nažalost...nije isto jel dođeš po nju u golfu dvojki ili skupljoj vozilici. Budimo realni ni nama se ne diže na svašta...i mi bi jebali samo najbolje...pa tako i kurve žele da ih jebu najbolji (govorim financijski).

Tako da...što se tiće Marije...ovim putem ju pozdravljam...Mare drži svoj gard i nedozvoljavaj papcima da te pljuju.
Momci moji...raditi više....zaraditi više para...i kurve će te tad poštivati...zapamtite to.
Nemojte misliti da ako ste platili da ste doboli i poštovanje i vrhunsku uslugu...ne govorim samo o Mariji.
Nikad nisam na ovom forumu pročitao da je neko ostavio nekoj curi trinđu neku...svi se samo cjenkate s njima...probajte odmah pristati na cijenu....počastite s malo više...pa dođite drugi puta.
Hhhhhahah a je krasna ti je nebi je jeba da meni plati ona.. aj aj pusi ga dobro a i to ks je vidis kako izgleda moras bit u krizi zescoj da dodes uopce hhha.. desi se jbg.. meni jednom pusila eto 45 min nikako svrsit i kaze onako zdravoseljacki kako ona zna nemogu vise gub se ca i nije mi nista tila naplatiti jer nisan svrsia hhhh
 
Hhhhhahah a je krasna ti je nebi je jeba da meni plati ona.. aj aj pusi ga dobro a i to ks je vidis kako izgleda moras bit u krizi zescoj da dodes uopce hhha.. desi se jbg.. meni jednom pusila eto 45 min nikako svrsit i kaze onako zdravoseljacki kako ona zna nemogu vise gub se ca i nije mi nista tila naplatiti jer nisan svrsia hhhh
Netočno, uzela bi ti ona unaprijed
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh