Marija P - iskustvo

A cuj, s obzirom da kad god otvorim oglasnik, njen oglas je na samom vrhu, ocito nema bas tak puno klijenata, jer nebi stalno gurala oglas na pocetak. I zato smo je se i uhvatili, kad god otovorim, BUM eto njenog sugavog oglasa sa jos losijom slikom.
 
A cuj, s obzirom da kad god otvorim oglasnik, njen oglas je na samom vrhu, ocito nema bas tak puno klijenata, jer nebi stalno gurala oglas na pocetak. I zato smo je se i uhvatili, kad god otovorim, BUM eto njenog sugavog oglasa sa jos losijom slikom.
Mislim da stalno objavlja jer mijenja Rijeka / Zadar / Zagreb pa onda "obavijesti" decke kamo dolazi slijedece, a i jbg treba financirat putovanja :'D
 
Nije mi jasno što ste se toliko uhvatili cure.Ona ima svoje uvjete pa kom odgovara dobro a kom ne a meni ne samo ignoriram oglas. Vjerojatno ima svoju klijentelu jer bi inače promijenila pristup. Nije uzalud stara izreka da svaka roba ima svog kupca samo ga treba nać.
točno tak.... ja sam bio i meni je Mare ok.... ko voli, nek izvoli... al, blatit curu bzvze i to još ko uopće nije bio s njom, nije fer
 
Pa nitko ovdje nije komentirao i blatio njezine oralne i seksualne vjestine. Komentirao sam oko kaj vidim, to je slika, i ono kaj procitam, to je njen oglas i pisanje ovdje. Valjda tome sluzi forum, da se komentira, jel da...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh