Malosisne ženske / daske

U zadnje vrijeme me pali da izjebem neku koja ima manje sise od mene, po mogućnosti da je daska totalna (eng. Flat chested), što ravnija, to bolje. Tražim nešto poput ovih daski sa slika:




Ima li šta takvo u ponudi?
Imene pale takve mrsave bez sisai guze
 
Skroz ravna ti je Marina kod Cibone. Oglas joj je nešto u stilu..... dama lijepih nogu....
Uhhhh...kud si mu baš nju preporučio....pa ona ima preko 60 godina...mršava, koda je iz logora pobjegla...nikakve obline.... Ma kakve lijepe noge...stara baba, mršavica, odbojna....Bio jednom kod nje, na oralu, cijelo vrijeme prisilno žmirio da ju ne gledam....još žalim što se nisam na vratima okrenuo...
 
Slažem se Mark41zg sa svime što si napisao, ali ako netko traži ženu koja nema sise - onda je to ta.
Ista stvar ti je meni kod Sindi - nije mi zgodna, nema dobre sise, ali zbog toga što se ne brije (a to mi je fetiš) - sve zaboravim.
 
Hvala na konstruktivnoj diskusiji i komentarima, vidim da je tema živnula i to je dobro. :) Drago mi je da vidim da ima još forumaša koje pale mršavice malosisnjare. Ima li nešto mlađe u ponudi, poput onih kurvica sa slika iz mog uvodnog posta?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh