SUGAR BABY - Croatia - Rasprava o curama


Kontaktirao sam preko maila s ovom curom, traži sugar daddy-ja.
Imala još jedan oglas, Dama u potrebi ili tako nekako.
Navodno ima 19 god, iz Dubrave. Traži 3500-4000 kn za druženje na duže vrijeme.
Ima li netko iskustva s ovom curom, da li je netko uspio nešto dogovoriti s njom?
Preko poruka cura se čini ok, samo je pitanje hoće li se držati dogovora jer je to uvijek problem.
Ima li tko kakvih iskustava s njom?
hvala
 
Zar se isplati ?
Prvo neznaš jel ce se drzati dogovora, znaci tu si vec da/ne... I mozes otici u ogroman minus kao i ja sta sam bio zajeban jednom ( od jedne druge cure ) nevezano za ovu šta si postavio link do njenog oglasa, zato ti pricam iz vlastitog iskustva..Jer znam kakav je osjecaj..
Drugo mozes naci neku za 200-300kn po pola sata, mozes se druziti sa njome 15-16x u prosjeku mjesecno recemo i opet ti dode na isto, jedina razlika je ako uzmes drugu opciju 100% si siguran da ces dobiti ono za sta si se dogovorio i slicno. A ovako moze biti 0 puta, 1 put ili 2 puta, pa ti razmisli koliko se isplati riskirati i koliko je logično to sve..
Lp
 
SD-SB odnos nije mjesečna kupovina tijela.Taj odnos se postepeno razvija i svaka strana zna di joj je misto.Tko želi kurvu ima oglasnike itd.,dok SD odnos je malo drukčiji.
I nemojte mjesati SD-SB odnos sa sponzorstvom.
To su dvi različite stvari i iz mog iskustva ovo prvo je jeftinije nego sponzorstvo.

Seeking je po meni najbolja stranica za pronalazak sugar bebica
 
posljednja izmjena od urednika:
"Onaj koji se odluči za takvu vezu obično vrlo rano sklopi financijski sporazum - kao i njihove granice, je li veza isključiva ili mogu imati nekoga drugog, iznos mjesečne naknade za takvu vezu veza,
Većina mladih žena koje su u takvoj vezi su studentice koje svoje usluge zamjenjuju za visok životni standard tijekom studija.U ovoj vezi muškarac se o ženi (djevojci) financijski brine na svim područjima, u zamjenu za prijateljstvo, podršku i naravno intimnost. Poput mnogih modernih brakova, samo oni ne žive zajedno.

U kratkim crtama ona je "djevojka na poziv" samo šta ima drukčiji sistem financiranja.
 
Realno ovo se ne isplati nikako, pogotovo ne kod nas. Bolja opcija je naći redovnu kurvicu pa postati stalni klijent, dođe te puno jeftinije i znaš unaprijed što te čeka. Ova te sugar baby može zajebati samo tako, nemaš garancije.
 
S tim da je kurvica ipak na tržištu, svaki dan odradi nekoliko tipova...
Sugar baby iako možda i švrlja okolo, opet neće proći 50 tipova mjesečno (možda sam malo i rekao)
Iako se u načelu slažem s kolegom kuratzom.
 
S tim da je kurvica ipak na tržištu, svaki dan odradi nekoliko tipova...
Sugar baby iako možda i švrlja okolo, opet neće proći 50 tipova mjesečno (možda sam malo i rekao)
Iako se u načelu slažem s kolegom kuratzom.
Tako veliku svotu dati nekoj koju prvi put vidiš i jebeš može samo luđak, to je bacanje para, ne poznaš je i nemaš garancije, to su dovoljni razlozi da se u startu ovakav odnos ni ne započne. Što se tiče broja klijenata dnevno prosječne kurvice to ne predstavlja nikakav problem sve dok joj je higijena na nivou i pridržava se zaštitnih mjera (sve sa kondomom).
 
Tako veliku svotu dati nekoj koju prvi put vidiš i jebeš može samo luđak, to je bacanje para, ne poznaš je i nemaš garancije, to su dovoljni razlozi da se u startu ovakav odnos ni ne započne. Što se tiče broja klijenata dnevno prosječne kurvice to ne predstavlja nikakav problem sve dok joj je higijena na nivou i pridržava se zaštitnih mjera (sve sa kondomom).
Bacanje para je bas takav odlazak kod povremenih kurvica.SD odnos se malo temelji na drugom principu,zavisi od toga sta ste se dogovorili. I dragi "kolega" iz vlastitog iskustva znam da je posjet pojedinim damama malo skuplji sport od SB.Uz to sa njom moreš izači,ručati,pročakulati itd. dok sa ovima to ne mores.
 

Kontaktirao sam preko maila s ovom curom, traži sugar daddy-ja.
Imala još jedan oglas, Dama u potrebi ili tako nekako.
Navodno ima 19 god, iz Dubrave. Traži 3500-4000 kn za druženje na duže vrijeme.
Ima li netko iskustva s ovom curom, da li je netko uspio nešto dogovoriti s njom?
Preko poruka cura se čini ok, samo je pitanje hoće li se držati dogovora jer je to uvijek problem.
Ima li tko kakvih iskustava s njom?
hvala
Prije će biti da traži samo sex.
 
Bacanje para je bas takav odlazak kod povremenih kurvica.SD odnos se malo temelji na drugom principu,zavisi od toga sta ste se dogovorili. I dragi "kolega" iz vlastitog iskustva znam da je posjet pojedinim damama malo skuplji sport od SB.Uz to sa njom moreš izači,ručati,pročakulati itd. dok sa ovima to ne mores.
Svaka osoba po sebi je drugacija.
Svaka osoba trazi nesto odredeno sta bi ga ispunjavalo.
Skuplje ? Za 200-300 kn pola sata je moguce naci . Ako ti pretplacas ne znaci da i mi budemo plus zelimo i hocemo.
A i lagano te netko prevesla ovako. Znam iz osobnog iskustva
 
Svaka osoba po sebi je drugacija.
Svaka osoba trazi nesto odredeno sta bi ga ispunjavalo.
Skuplje ? Za 200-300 kn pola sata je moguce naci . Ako ti pretplacas ne znaci da i mi budemo plus zelimo i hocemo.
A i lagano te netko prevesla ovako. Znam iz osobnog iskustva
Plačam sta me volja i kad me volja jer radi se o mojim ludostima,a ne njezinima.
Gore si naveo 15-16 x 300/400
To je 5-6 K kn
Nista nije dugoročno pa tako ni SD-SB odnos.
Da plačam i koji puta pretplatim,ali znam sta plačam bilo kod nas ili vanka.Samo sta je to vanka drukčije jer večina forumaša nije bila u takvoj poziciji.Od standardnih pufova,FKK-a pa do poziva na nekoliko dana .
 
Plačam sta me volja i kad me volja jer radi se o mojim ludostima,a ne njezinima.
Gore si naveo 15-16 x 300/400
To je 5-6 K kn
Nista nije dugoročno pa tako ni SD-SB odnos.
Da plačam i koji puta pretplatim,ali znam sta plačam bilo kod nas ili vanka.Samo sta je to vanka drukčije jer večina forumaša nije bila u takvoj poziciji.Od standardnih pufova,FKK-a pa do poziva na nekoliko dana .
Naveo sam 200/300...
Kakve veze ima... I ja sam bio u Thailandu i Columbiji i Nizozemskoj pa... Nema smisla uopce ovdje pisati..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh