Kvalitetna masaza

Dal' netko zna neku curu ili tajlanđanku koja masira gola i da je klijent gol jer bio sam u tajlanskim salonu u Istri masaza je ok i ne nude ni oral ni nista hvala
 
Ja sam bio prije skoro 2 godine tak nesto, deblja cura. Onda je imala skembicu, sise lijepe, neka trojka. Nije nesto prezgodna, al nije ni ruzna i da se dirati dok te masira. 200 kn pola sata, 300 kn sat vremena. Masaza je cist oke i stvarno traje tolko. Kraj je rucni, nisam za drugo pitao ali ak odem ponovno pitat cu. Za probat i za te novce je oke.

Hvala na ovoj preporuci.
Mogu potvrditi da je ovo dobra masaža, kraj je ručni. Volio bih više opcija kao b2b, ali općenito čist stan, ljubazna gospođa i dobra masaža.
 
Ima dosta veliki trbuh... Kad sam ja bio nije radila gola nego u gacicama

Jel se vama skroz skinula?
 
Ima dosta veliki trbuh... Kad sam ja bio nije radila gola nego u gacicama

Jel se vama skroz skinula?
Ma bila je skroz gola. Nedavno sam bio opet, nije dala nista vise od masaze i rucnog, mozda i bolje jel je fkt debela. Masaza joj je fkt.oke, i dosta dobro drka, al ima tak nazinteresiranu facu cudo...
 
Vrlo je neozbiljna i neprofesionalna. Nazvao, dogovorili vrijeme, došao i zovem i zovem i zovem ali žena se ne javlja. Čekao sam i zvao nekih 45 min i otišao. Izgubio vrijeme bezveze. Nisam ni bio kod nje a već me razočarala.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh