KOPRIVNIČKO KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav,
ako ima koja zainteresirana gospođica iz ove županije za dugoročnu suradnju (isključivo sa mnom) na obostrano zadovoljstvo, može me kontaktirati na mail manuel666999666999.
Sliku mogu poslati. 38 godina, 181 cm, 88kg.
 
Pozdrav, uglavnom ovako, prije godinu dana sam na Badoo upoznao jednu damu po imenu Lidija iz Pitomače, Sedlarice, oko 45-50g, našli smo se u KC, znači žena je onako promiskuitetno nastrojena ali čista i uredna, cijena je bila po dogovoru, pušenje jedno od boljih, diskrecija zagarantirana jer je i sama udana, nemam nikakav kontakt više pa me zanima ako postoji netko tko bi imao kakav broj, mjenjam za kontakte od 4 mladih droljica iz Kc
 
Pozdrav, uglavnom ovako, prije godinu dana sam na Badoo upoznao jednu damu po imenu Lidija iz Pitomače, Sedlarice, oko 45-50g, našli smo se u KC, znači žena je onako promiskuitetno nastrojena ali čista i uredna, cijena je bila po dogovoru, pušenje jedno od boljih, diskrecija zagarantirana jer je i sama udana, nemam nikakav kontakt više pa me zanima ako postoji netko tko bi imao kakav broj, mjenjam za kontakte od 4 mladih droljica iz Kc
Imam ja broj od nje
 
Pozdrav, uglavnom ovako, prije godinu dana sam na Badoo upoznao jednu damu po imenu Lidija iz Pitomače, Sedlarice, oko 45-50g, našli smo se u KC, znači žena je onako promiskuitetno nastrojena ali čista i uredna, cijena je bila po dogovoru, pušenje jedno od boljih, diskrecija zagarantirana jer je i sama udana, nemam nikakav kontakt više pa me zanima ako postoji netko tko bi imao kakav broj, mjenjam za kontakte od 4 mladih droljica iz Kc
"mjenjam za kontakte od 4 mladih droljica iz Kc" čuj ovo: ovaj mijenja od 4 mlade za broj od stare ružne neubrojive babe 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh