Klub Plan b masaže

Zagabrija007

New member
Ima li netko broj od cura iz onog oglasa koji se dosta vrtio prije nekih godinu dana "dobrodošao u klub za gospodu s planom B" ? Mislim da su dvije radile masažu,crna i plava,iso sam kod crne par puta i odlicna je bila ali vise nemam broj i ne znam dal jos radi.? 400 je bila masaza.
 
Ima li netko broj od cura iz onog oglasa koji se dosta vrtio prije nekih godinu dana "dobrodošao u klub za gospodu s planom B" ? Mislim da su dvije radile masažu,crna i plava,iso sam kod crne par puta i odlicna je bila ali vise nemam broj i ne znam dal jos radi.? 400 je bila masaza.
Da, i ja sam jednom bio kod plave sa kracom kosom. Odlicno je bilo al mislim da nisam platio vise od 300.
Masaza je bila u tangicama, kvalitetna masaza ledja. Kad sam se okrenuo na ledja je odmaknula tange sa pice i trljala se o kurac. Dozvoljeno je bilo diranje i prstic. Jedno od boljih iskustva i cura si je uzela vremena i vidljivo uzivala u tome sto radi.
I meni bi veselilo ako netko ima broj :)
 
A ona malo tamnoputa s velikim bradavicama 😛 Ta me znala napalit samo masazom kao ni jedna do sada. Šteta što ih ne mogu naci vise.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh