Kategorije žena na stranicama za upoznavanje - ULTIMATIVNI VODIČ

footjober

Well-known member
Ako neka žena konstantno visi na sajtu za upoznavanje - postoji razlog za to (isto vrijedi i za muške). Obiteljski, karijerno i na druge načine ostvareni ljudi nemaju potrebu (a ni vremena) visiti na ovakvim stranicama. Za one neupućene i nove u ovom svijetu, dajem pregled glavnih kategorija žena koje te čekaju na onlajn servisima.

MISS SPONZICA
Šupljeglave instagramuše čiji se život svodi na šminkanje i isprobavanje markirane odjeće. Prepoznaješ ju po plastičnom izgledu, toni pudera i štiklama od 12 cm. Nećeš joj umočiti ako ne izgledaš kao maneken i ne voziš skupa kola, koja ti je kupio bogati tatica sa stranačkom iskaznicom. Zbog pretrpanosti porukama nepouzdane su, ignoriraju većinu poruka ili pak nestaju bez najave. Obično zalutaju na ovakvu stranicu i brzo pobjegnu čim shvate u kakav medvjeđi brlog su ušle. Oni neiskusni teško će ih razlikovati od fejk profila sa slikom sisate Maje, pod kojim prištavci iz podruma žicaju bonove.

MISS RUŽNA
Sam naziv govori da ju zbog fizičkog izgleda uživo nitko ne želi pa ovakve stranice smatra slamkom spasa. Obično su iskrene i dobronamjerne, stoga ako ti izgled nije bitan, ovdje ćeš relativno lako umočiti. S druge strane, zašto trošiti vrijeme na gabore kraj svih onih ljepotica koje šetaju okolo? Svatko odlučuje za sebe, ali kasnije ne kukaj i ne budi govno koje ju vara gdje stigne.

MISS BAKUTANER
Penzionerke. Surfaju radi viška slobodnog vremena i obično traže svoje vršnjake. Prepoznaješ ju po konzervativnim stavovima, tipfelerima i zgražanju nad fetišima. Ako nisi neki starac ili nemaš GILF sklonosti, produži dalje jer nećeš omastit brk.

MISS INVALID
Na svakom sajtu za upoznavanje nađu se 1 ili 2 žene u kolicima, kojima je ovo jedini način upoznavanja novih ljudi. Pravila su ista kao i za prethodnu kategoriju, stoga ako nemaš fetiš na invalide ili izražene samaritanske porive - produži dalje.

MISS NEODLUČNA
Neudana s 30+ ili 40+, "ne tražim nikog ovdje, samo sam u prolazu" (već 10 godina). Imala je profil na Iskrici dok su telefoni još imali brojčanike. Izrazito zahtjevna i nerealno visokih kriterija dok istovremeno sama ne nudi ništa. Zbog teškog karaktera nijedna veza joj nije potrajala duže od godišnjeg odmora u privatnom sektoru, a uz njezinu nepovjerljivost i pasivnost umočit ćeš joj na Sudnji dan.

MISS RASTAVLJENA
Opakija varijanta "miss neodlučne". Polovnjača od 30+ ili 40+ s djetetom i propalim brakom iza sebe, ogorčena na cijeli muški rod (svi su isti, svi su svinje...). Ima izraženu mizandriju, 100put u životu se opekla pa sad puše i na hladno, puna je predrasuda, skeptična i paranoična... Nakon što su je svi izjebali i prejebali, traži žrtvu da na njemu liječi svoje frustracije. Na sajtovima za upoznavanje traži papka koji će ju tapšati po ramenu dok mu ona priča o svojim bivšim jebačima. Ili pak samo traži nekoga s dubljim džepom da mu se uhljebi, da hrani nju i njezino kopile. Može se podijeliti na više podvrsta: miss razočarana, miss depresivna, miss šizofrenična... Jednostavnije rečeno, miss sjebana. Izbjegavati u širokom luku. Problem je što 90% žena na sajtovima za upoznavanje spada u ovu ili prethodnu kategoriju.

MISS NORMALNA
Posložena u glavi i bez repova iza sebe. Endemski primjerak na stranicama za upoznavanje, trebalo bi je zaštititi od izumiranja. Naletjeti na takvu čista je lutrija. Kada ti se posreći, ne profućkaj priliku. Budi strpljiv na početku, prijeđi joj preko sitnijih mana i ne tjeraj mak na konac i priušti svojoj desanki godišnji odmor
 
Ja naletio u svojo karijeri smokve koja je poduža na
MISS UDANA ALI ME MUŽ NEČE KARAT eh bilo ih je 4 mislim napaljene ko sam vrag. :) sve oko 40-42 godine
 
Sve se mlade udale oko 20 te to je preko 20 godina braka, dosadi i jednoj i drugoj strani pogotovo ako je bez neke strasti i ako je šablonski, krevet skini se sex spavanje. Treba novosti
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh