KARLOVAČKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

To je bilo pred nekih godinu dana ali mislim da se negdje u temi ovdje spominje njezin oglas sa brojem telefona,i ako si iz Karlovca nemoj reci da jesi jer mislim da se ne nalazi s Karlovcanima radije reci da si od nekud iz okolice..
 
vidim propusten poziv... nazovem onako navecer kad se javi sekretarica od hs produkta hahhah odma sam znao ko je.
Neda mi vrag mira pa na kraju sam nazvao da vidim sta je. Nije dosla u kroksicama nazalost :LOL:. Nis na prvi pogled metar ipo, nije bas nes, 38god al ajd nije gadna pa ok reko ajmo. Malo je cudna iako ja bas nisam puno pricao s njom. Male sise tak da nemas bas za sta puno primit. Meni nije dosla dlakava, mozda ko 2 dana poslje brijanja pa to prolazi. Nema pojma od jebanja al slusa sta joj kazes. Pusenje katastrofa. jebanje jos gore jer nije uska zbog poroda i nema pojma, koda jebes kauc. Et ja iskreno sam se borio da odrzim erekciju i dopizdilo mi je brzo pa sam svrsio prije da zavrsim muke.

Jedini plus je sta ne zanovjeta nis i slusa sve sta kazes. Iskreno bolje izdrkat nego takav sex. Starijima i mozda nekima s manjim standardima je ok.
Imas tu negdje na pocetku teme,prosnjofaj
Hvala :)
Ima ko broj od one plave sa slike??
 
Pozz ekipa kako je?
Ima jedna top plavuša iz D.Rese kaj se troši za pare :)
Ima zgodnih i nezgodnih situacija al je dobro sta zna prvu pomoc jel je jednog morala odrzavat na zivotu dok hitna nije dosla :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh