Jeste li ikada prevarili partnera

Onda je ova tema na ovom portalu bezpotrebna....s obzirom na namjenu portala....tko je član i čita (i piše), sigurno nije "nevin" što se tiče sexualnih prevara svojih partnera
 
Za bivsu(jos iz mladih dana)sam saznao da se jebala sa nekim i to sam onako bas tesko podneo jer ja nju nisam varao, tada sam bionposteno nevinasce. Naravno odlucio sam da vratim i vratio sam tako sto sam je prevario sa 11-12 zena. I sadsanju(crnka)sam nesta varao s vremema na vreme..jbg kad je sta dobro naletelo ja morao iskoristiti priliku. Na pocetku veze dok smo jos pocinjali, pa posle nekih godinu veze odem ja jbg da jebem i neku bivsu(plavusu) koja je htela da pocnemo ponovo i to sam je jebo u autu njenog decka. Jebo ja tako nju svaki drugi dan. 21 dan, jednu pa drugu, sve dok plavusa nije skontala sta radim(jebala mi je majku). Na kraju sam se povukao i uzeo sebi crnku, sa kojom sam i dan danas, evo vec 8 godina. Mada i u vezi crnke sam pre 5-6, godina dobio anonimnu poruku da se jebala sa drugom svog brata, dok sam ja bio van drzave. Nesto smo raspravljali, nisam bas dobio adekvatan odgovor. Presao preko tog, zaboravio. Mislim se, ko ti jebe mater, vraticu i tebi, ionako me zivot naucio da budem kao kamen
 
Dok mi je sadasnja zena bila cura,znalo bi se desit da je prevarim,ne cesto,ali tu i tamo bi calabrknio,sad kad smo u braku i kad imamo djecu,nisam i ne pada mi na pamet,imam neki strah,a i nije mi napeto vise varati,eto iskreno od mene.
"Ima li ovdje koji par da zeli druzenje sa bisex muskarcem,moze se javiti i u privatnoj prepisci."
- a ovo sam ja napisao a ne ti?
 
Yes! And did. This all happened during my first relationship, which existed 5 years ago. I cheated because I was unhappy in that relationship, and I couldn't recognize or admit that. I met someone who made me feel happy again, who reminded me what the "spark" felt like.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh