Jeste ikad lizali picu kurvi?

Pozdrav ekipa....Treba mi pomoć....
Znači mlađi sam dečko,19 godina i prvi put mi se dogodilo da imam odnos bez zaštite,danas se dogodilo...Bio je oral,a seks je trajao 30tak sekundi....Sad me užasno frka da možda nisam nešto pokupio....Najvise me strah da ne dobijem HIV....Kakva su vaša iskustva s takvim stvarima.....Nakon koliko dana se mogu testirati itd itd....
Da napomenem....ne radi s o ovima s plavog nego obične cure iz svakodnevnog života
Hitno je stvarno i svaka pomoć je dobrodošla
 
posljednja izmjena:
Pozdrav ekipa....Treba mi pomoć....
Znači mlađi sam dečko,19 godina i prvi put mi se dogodilo da imam odnos bez zaštite,danas se dogodilo...Bio je oral,a seks je trajao 30tak sekundi....Sad me užasno frka da možda nisam nešto pokupio....Najvise me strah da ne dobijem HIV....Kakva su vaša iskustva s takvim stvarima.....Nakon koliko dana se mogu testirati itd itd....
Da napomenem....ne radi s o ovima s plavog nego obične cure iz svakodnevnog života
Hitno je stvarno i svaka pomoć je dobrodošla
Poslije jebanja nema kajanja , važi za m i ž ....ma nebus nis ubro , ja nikad nisam karao s kurtonom i nikad ni picajzli ....trankilo ...treba te vise brinut 30 sekundi osim ako ne trolas napačene nejebe
 
Ako je cura uredna između orala bez zaštite i lizanja nema nikakve razlike i obrnuto. Vidim da je ekipi oral bez zaštite ok. a lizanja ne što je mislim pogreška.
 
Ja sam lizao al curi koja je radila u javnoj kuci u Spanjolskoj. Bila je to njena zelja. Te cure koje su bas zaposlene u uredjenim javnim kucama se bar redovno testiraju.
 
Jedan put lizao i još se posli ljubio s kurvom, aaaaaa. Srećom nije bilo posljedica ali ne bi više ponovija zasigurno..
 
Uredno vam ne znaci da nema bolestina, i ja lizem naravno ali nemojte misliti da ak je uredna ,obrijana, mirisljava da unutra nije leglo virusa
 
Pozdrav ekipa....Treba mi pomoć....
Znači mlađi sam dečko,19 godina i prvi put mi se dogodilo da imam odnos bez zaštite,danas se dogodilo...Bio je oral,a seks je trajao 30tak sekundi....Sad me užasno frka da možda nisam nešto pokupio....Najvise me strah da ne dobijem HIV....Kakva su vaša iskustva s takvim stvarima.....Nakon koliko dana se mogu testirati itd itd....
Da napomenem....ne radi s o ovima s plavog nego obične cure iz svakodnevnog života
Hitno je stvarno i svaka pomoć je dobrodošla

Prvo i osnovno... sta su mene naucili na forumu.

Odi u ljekarnu i kupi od belupa antiseptik za dezinfekciju usta. Znaci ne vodica za ispiranje usta listerin nego bas pravi antiseptik iz ljekarne.

Svaki puta nakon lizanja picke isperi usta sa tim... ja to imam u autu uvijek.
 
Kad su picke bile dlakave ...bilo je sigurnije jer dlake su obilovale s korisnim probiotickim bakterijama koje su stitile picku od patogenih bakterija , jebiga i moda
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh