Jel vama ovo bolesno ili samo meni?

rialmano

New member
E ovako. Znam jednog poznanika sa kojim sam prije nekoliko godina isao na kurve. Kako vise ne zivimo u istom gradu nismo se vidili neko vrijeme pa smo izgubili kontakt. Medutim, jucer sam isao u Zg pa sam odlucio vidit di je i mozda popit neko pice - a isto tako vidit da li je jos u tim vodama i moze li sta dobro preporucit.
Nakon par piva poceli smo o tom pricat, kad on meni govori da ode recimo jednom mjesecno na kurve a ovo ostalo da ide na muske! E sad da se shvatimo, ja nemam nista protiv nikog (zaboli me ona stvar) ali ovo me sokiralo. Prvo sam mislio da me zajebaje sve dok mi nije pokazao slike/poruke na mobu (bolje da nije). Kazem ja nakon ovog nisam znao da si gey/bi jel, kad on meni govori nisam vec ovako mogu besplatno jebat. I poceo mi govorit kako je imao najbolja pusenja od tipova i da ih nagovori da se obucu kao zenske pa ih onda moze guzit. Da je prvo usao u ovo jednom kad mu je kasnila placa pa nije imao za kurve ali od tad da se polako navukao sve vise i vise.

Sta vi o tom mislite? Iskreno mene je ovo sve sokiralo, znam tog covjeka godina i nikad ne bi pomislio da bi ovako nesto radio..
 
Bolje se zapitaj kakav si ti to njemu prijatelj. Covjek ti je to vjerojatno rekao u povjerenju cim si napisao da je to podijelio s tobom nakon par piva, a ti dolazis na forum medu nepoznate ljude i trazis odgovor?
Pitao sam anonimno, nigdje nisam covjeku otkrio identitet - ne trazim odgovor, zanima me misljenje drugih ljudi.
 
Nije bolesno, ali ove sheme da on nije bipsic su mi smijesne. Ako si u stanju dat tipu da ti popusi ili da se obuce ko zensko pa ga karas, onda si definitivno bipsic. Najbolje su mi gejevi koji traze hetero tipove. Pa ako si hetero, onda nema toga boga da bi pristao na takvo nesto, eventualno ako si voljan napravit bilo kaj za dobru lovu. Ne bih se mogo pogledat u ogledalo da znam da mi je neki tip/transic popusio ili da sam ga jebo. To je samo moje misljenje.
 
Kazem ja nakon ovog nisam znao da si gey/bi jel, kad on meni govori nisam vec ovako mogu besplatno jebat. I poceo mi govorit kako je imao najbolja pusenja od tipova i da ih nagovori da se obucu kao zenske pa ih onda moze guzit. Da je prvo usao u ovo jednom kad mu je kasnila placa pa nije imao za kurve ali od tad da se polako navukao sve vise i vise.
Hahahaha "Nisam peder, samo volim jebavati muskarce."

Nije govno, nego se pas posrao.
 
a gdje nalazi te likove? i ja bi svasta probao.. bio sam sa hrpom zena, ali znam da sam oduvijek bi, ne stidim se toga.. samo mala okolina i slicno pa nije bilo prilike
 
Pitao sam anonimno, nigdje nisam covjeku otkrio identitet - ne trazim odgovor, zanima me misljenje drugih ljudi.
Moje mišljenje je da prvo ti trebaš sletit na ovu planetu i proučiti ljudske odnose..ono šta ja znam o jednoj osobi a kompromitirajuće je,nikad tj.ama baš nikad ne bih to podjelila s nikim a pogotovo ne sa nepoznatima na internetu jer nikad neznaš da li je ona/on iza nekog profila i to čita...i to me čini prijateljom i dobrim čovjekom na kojeg se može oslonit i pojadat...u tome je veličina.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh