Jel vam se ikad dogodilo da cura s oglasnika zatrudni?

Blue

New member
Jel vam se ikad dogodilo da cura s oglasnika zatrudni i da vas zove da je vase? Znam da mijenjaju puno partnera, ali me zanimaju i vasa iskustva
 
Pa prvo moraš znat jel si svršio u nju ili nisi.Ostaje ti jedino cekat da se dijete rodi i tražit test očinstva, ak se dokaze da je tvoje a onda je ili ženi ili plaćaj alimentaciju. Ovo je sve rekla kazala. Mogu ja u novčaniku imat 200€ otic sa susjedom na kavu poslje otic na kurve i poslje zvat susjeda i optužit ga da mi je ukro 200€ dok sam ja bio na wcu
 
Nije ovo bez veze.

Pukne kondom i vidiš da si svršio u nju.
Što napraviti da se smanji šteta?
 
Nije ovo bez veze.

Pukne kondom i vidiš da si svršio u nju.
Što napraviti da se smanji šteta?
Jos jedan savijet . Zlata vrijedan
Prije nego pocnes svrsavati znaci cca par sekundi prije izvadis macana van i rukom provjeris kondom da li navucen do kraja i da na vrhu nije puknuo raskidao se itd.
To se u djelicu sekunde moze napraviti da ne izgubis finis.
Ujedno sebe stitis da prilikom svrsavanja ne pokupis nesto , a ujedno da draga ne dobije na lotu za 9 mj
 
Nije ovo bez veze.

Pukne kondom i vidiš da si svršio u nju.
Što napraviti da se smanji šteta?
Evo kad vec dajem besplatne savjete jod jedan iz prakse .
Kondom treba na ispravan nacin staviti . Da ne pametujem to su me naucile nase drage pruzateljice usluga.
mozes ga sam ili da ga ona stavi.
Ako sam , ona ga mora drzati mislim karu i navuci kozicu tako da kondom rasiris toliko da prođe glavic i nakon toga samo srolas do kraja da se dobro da kazem sljepi uz karu nema problema ne klizi itd.

Ako ona , isti nacin sad ti drzis karu i navuces kozicu i kad rasiri kondom i prođe glavic srolas i to je to uzivaj.
Dosta cura pogotovo mlađe nisu upoznate s pravilnim stavljanjem a to onda znaci ni da partneri nisu tu negdi bez uvrede
 
Evo kad vec dajem besplatne savjete jod jedan iz prakse .
Kondom treba na ispravan nacin staviti . Da ne pametujem to su me naucile nase drage pruzateljice usluga.
mozes ga sam ili da ga ona stavi.
Ako sam , ona ga mora drzati mislim karu i navuci kozicu tako da kondom rasiris toliko da prođe glavic i nakon toga samo srolas do kraja da se dobro da kazem sljepi uz karu nema problema ne klizi itd.

Ako ona , isti nacin sad ti drzis karu i navuces kozicu i kad rasiri kondom i prođe glavic srolas i to je to uzivaj.
Dosta cura pogotovo mlađe nisu upoznate s pravilnim stavljanjem a to onda znaci ni da partneri nisu tu negdi bez uvrede
🤣🤣🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh