Jel bi vas smetalo da znate da to radi jer mora?

Zg_turist

Member
Eto čisto me zanima kako gledate na to...

Molim bez Isusa drugih članova...

Zamislimo situaciju gdje cura duguje pare i jedini način da ih skupi je seksom...

Jel bi vas smetalo da znate da to cura radi iz nužde a ne iz svoje volje?

Naravno ne pričam o seksualnom ropstvu, prisiljavanjima, otmicama itd.

Nego kad se sama na to odluči, iako ni najmanje ne želi.

Ja prvi priznajem, uopće nisam moralan, uzeo bi što se nudi. Ako je mlada i znam da inače ne daje starijim neznancima poput mene još bi joj bio plus...
 
zanimljivo pitanje....najbolje ni ne pitati zašto se bavi tim 😁 ali kad bi već došli na tu temu onda bi mi bilo presudno zašto se zadužila jer ako je za kokain ex i mdma, jebo bi je danima😂
a ako je razlog zaduživanja bolest, obitelj i sl to bi mi bio turnoff
 
Jedini razlog da ne idem bi bio da je prislino seksualno roblje od strane makroa, pod prijetnjama smrcu i tome slicno... A ostalo , kolko je kome duzna, dugovi i ovhe nije moj problem.
 
zanimljivo pitanje....najbolje ni ne pitati zašto se bavi tim 😁 ali kad bi već došli na tu temu onda bi mi bilo presudno zašto se zadužila jer ako je za kokain ex i mdma, jebo bi je danima😂
a ako je razlog zaduživanja bolest, obitelj i sl to bi mi bio turnoff
Baš to... Čak bi mi bio još i veći turn on da znam da se mala preračunala i sad ispašta guzicom.

Naravno ako je u pitanju životna tragedija, to bi mi smetalo...
 
Eto čisto me zanima kako gledate na to...

Molim bez Isusa drugih članova...

Zamislimo situaciju gdje cura duguje pare i jedini način da ih skupi je seksom...

Jel bi vas smetalo da znate da to cura radi iz nužde a ne iz svoje volje?

Naravno ne pričam o seksualnom ropstvu, prisiljavanjima, otmicama itd.

Nego kad se sama na to odluči, iako ni najmanje ne želi.

Ja prvi priznajem, uopće nisam moralan, uzeo bi što se nudi. Ako je mlada i znam da inače ne daje starijim neznancima poput mene još bi joj bio plus...
Pa mislim da smo mi u goroj situaciji, mi to isto moramo raditi, a ne dobivamo ni kune.
Prostitucija je tamo di ima love, dakle u RH ili Zagreb ili u diskreciji na jahtama i elitnim nekim centrima.
Di su te jadnice koje se moraju seksati zbog korice kruha? U glavama feministkinja.
Prostitucija je fetiš, što je rekla jedna spoj ugodnog i korisnog.
Problem je jedino ako ženska ima potrebu biti majka, supruga... onda joj to nije dostupn zbog takvig mentalnog sklopa.
 
Pa mislim da smo mi u goroj situaciji, mi to isto moramo raditi, a ne dobivamo ni kune.
Prostitucija je tamo di ima love, dakle u RH ili Zagreb ili u diskreciji na jahtama i elitnim nekim centrima.
Di su te jadnice koje se moraju seksati zbog korice kruha? U glavama feministkinja.
Prostitucija je fetiš, što je rekla jedna spoj ugodnog i korisnog.
Problem je jedino ako ženska ima potrebu biti majka, supruga... onda joj to nije dostupn zbog takvig mentalnog sklopa.
Slazem se s tobom,mada postoje izuzeci.Meni poznat slucaj, a takvih ima na stotine.Cura radila za minmalac 4000kn a sad ima par stalnih i to odabranih musterija (koje je i zadovolje,bar tako kaze) i zaradi isto par tisuca ali ne kn.Spoj ljepote i pameti,gdje spojila ugodno s korisnim.
 
Slazem se s tobom,mada postoje izuzeci.Meni poznat slucaj, a takvih ima na stotine.Cura radila za minmalac 4000kn a sad ima par stalnih i to odabranih musterija (koje je i zadovolje,bar tako kaze) i zaradi isto par tisuca ali ne kn.Spoj ljepote i pameti,gdje spojila ugodno s korisnim.
O imao sam slučaj ljepotice koja se zadužila na krivom mjestu pa je morala dati da otplati dugove...

Jbg, ponekad im ljepota udari u glavu pa zaborave da svaka usluga ima i protuuslugu
 
Slazem se s tobom,mada postoje izuzeci.Meni poznat slucaj, a takvih ima na stotine.Cura radila za minmalac 4000kn a sad ima par stalnih i to odabranih musterija (koje je i zadovolje,bar tako kaze) i zaradi isto par tisuca ali ne kn.Spoj ljepote i pameti,gdje spojila ugodno s korisnim.
Pa da, tko kaže da ako se seksa za novac, da ne uživa više od onog koji mora pristati na bilo koju profesionalku. Njoj je lakše birati, nego muškom... jedini je problem njen mentalin sklop
 
Jednom prilikom sam zva broj sa oglasnika kasno navečer, malo prije ponoći, i javilo mi se malo dite a u pozadini mater pita ko je. Malo sam se zapita poslije toga.
 
Uvijek se može nać posao u dućanu/kafiću tak da svaka koja radi ovo radi to jer:
- joj se ne da raditi 8 sati za 200kn kad to može dobiti za 15 min drkice
- može zaraditi više ovim poslom jer joj je plaća premala za normalan život
- skužila da je super zarada pa se prebacila skroz u ovaj posao
- ima nekih dugova ili ima velika izdavanja pa mora raditi ovo, ali isto tako ne bi to radila da joj nije okej

Postoje naravno izuzeci, tipa pala godinu na faksu pa treba skupiti novce, ali isto moze konobarit kroz ljeto pa.. to se svodi na opciju pod prvom točkom. Drugi izuzeci bi bili da stvarno ima vecih zivotnih problema i jednostavno mora ovo raditi jer ne može drugačije zaraditi, ali opet da to ne želi raditi digla bi kredit i radila neki normalan posao pa stvarno mislim da je JAKO MALO cura koje ovo rade, a da im se gadi, jer te vjerojatno i odustanu brzo ili odustanu kad skupe dosta novaca.
 
Recimo Marija P, kolko sam skužio stalno putuje, hoda po partijima i generalno fura neki "Marija Meglaj" lifestyle. Čisto sumnjam da će Marija P raditi 8 sati za 250kn negdje, kad joj je jednostavnije poduvat u 15 min za 300kn. Inače sječam se kad je duvala i gutala za 200kn i imala puno pozitivniji stav (vjerojatno prije nego je srela neke idiote) i žao mi je što nisam išao
 
posljednja izmjena od urednika:
A čuj, ovo je tema o kojoj sam baš razmišljao pa rekoh da vidim što drugi govore. Ja dosta razgovaram s tim curkama i... mislim, s jedne strane, sve one to rade jer moraju... u stilu, treba im novac...
Ali onda kda uđeš u pozadinse priče, svačega tu bude... Od slučajeva gdje točno vidiš da su je starci sje... prije nego je i prohodala i osuđena je na donošenje loših odluka, preko ženski koje imaju neki plan i program pa im je ovo super fora (pogotovo maserkama) i u njihovim očima smo bi budale što toliko plaćamo pa do meni famozne izjave jedne strankinje, kad sam ju pitao "što bi radila da možeš radit bilo šta", a ona je odgovorila "what's easiest".
 
Jednom sam isto pitao jednu, veli da hoće otvoriti svoj obrt (rekla i koji, nebitno) i da skuplja novce, a da radi sama i da je to samo privremeno dok ne ostvari plan... No, kako je još tu, par godina kasnije, ako imalo možeš izračunat, već je mogla otvorit pet tih obrta... (Ili ne radi sama pa nikako to skupit). Isti slućaj jednom davno, ali ta je stvarno tako i napravila, maknula se odavno iz toga, završila faks, danas je vrlo, vrlo uspješna poduzetnica, sretno udata, majka. Eto, njoj je to bio samo kratki put do cilja (da završi faks i da ima neki početni kapital). Žao mi je onih koje su ucjenjene na neki način, koje nisu samostalne, koje su doslovno prisiljene na to. Isto pred punooo godina (bilo još samo tiskano izdanje PO) naručio jednu u "svoj prostor", dogovorio što i po kojoj cijeni, došla zgodna cura (taxi je bio dodatak na njenu cijenu), malo nervozna, ponudio je pićem, jedno petnaestak minuta razgovarali o svemu i svaćemu, opustila se, i to toliko da sam dobio i dva koraka više od prvotno dogovorenog, bez nadoplate. I ostala desetak minuta duže ukupno. Kad je otišla zove mene taj njen broj, ja mislio nešto zaboravila, kad ono muški glas: Jel bilo sve u redu? Velim je, a tip pita što ste radili? Ja reko samo ono što je bio prvotni dogovor, veli on: Ok, samo provjeravam da me ne mulja! 😮 Jbt, zamisli da sam rekao što je stvarno bilo, pa valjda bi je satrao... Moram priznati da sam se dobro zamislio nad sudbinom te cure, iskreno se nadam i želim da danas živi jedan sasvim drugačiji život.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh